NewConnect. Kinomaniak - nabycie udziałów Concepto

24.04.2012 15:42  NewConnect
NewConnect. Kinomaniak - nabycie udziałów Concepto Zarząd KINOMANIAK S.A. poinformował, że w dniu 23.04.2011 r. wpłynęły do emitenta podpisane umowy nabycia 100% udziałów spółki Concepto Sp. z o.o. z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim.

Pod szyldem Concepto kryje się wielowymiarowa i twórcza działalność w obszarze nowych mediów (Internet, mobile). Firma tworzy aplikacje, szaty graficzne, doradza w obszarze doboru technologii, planuje strategie dla tworzonych start up’ów, wpływa na wizerunek i wyniki wielu polskich firm, przemieniając twórcze pomysły w konkretne rezultaty biznesowe.

Spółka Concepto tworzy innowacyjne i twórcze rozwiązania marketingowe dla klientów, a także jest właścicielem wielu serwisów internetowych takich jak instrukcja.pl, echaOkolic.pl, touchIT.pl, eCardsFactory czy mapapolski.com.pl. Oprócz tego spółka inwestuje w domeny internetowe (posiada już około 50 atrakcyjnych adresów internetowych).

Concepto istnieje od 2005 roku - najpierw prowadzona jako działalność gospodarcza, a od 1 września 2011 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Nabycie udziałów spółki Cocepto Sp. z o.o. stanowi istotną informację ze względu zarówno na rozszerzenie zakresu działania i usług, jak i zwiększenie wartości i potencjału rozwoju Emitenta.

Wartość transakcji wynosi 8 000 000 zł.

W 2010 roku Concepto osiągnęła przychody na poziomie 760 tys. zł przy 460 tys. złotych zysku (13. miejsce w ogólnopolskim rankingu agencji Interaktywnie.com). W 2011 roku Concepto poprawiło swoją pozycję w rankingu o jedną pozycję przychodami na poziomie 2,8 mln złotych oraz 414 tys. zysku (wynik skonsolidowany z działalności gospodarczej oraz spółki z o.o.).

Kinomaniak

es


Notowania KINOMANIA
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

  • Bzdura totalna

    ~obserwator   (17 maja 2012 o 18:14)   Zgłoś spam
    Oceń komentarz:
    50%

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda