NewConnect. SMS Kredyt rozszerza sieć dystrybucji

22.03.2012 15:25  NewConnect
NewConnect. SMS Kredyt rozszerza sieć dystrybucji SMS Kredyt Sp. z o.o. należąca do grupy SMS Kredyt Holding S.A. w dniu dzisiejszym podpisała umowę z Domem Finansowym QS. Sprzedaż produktów w sieci sprzedaży Domu Finansowego QS rozpocznie się w najbliższych dniach.

SMS Kredyt Sp. z o.o. oraz Dom Finansowy QS Sp. z o.o. wspólnie wprowadzają na rynek produkt pod nową marką, który będzie oferowany wyłącznie za pośrednictwem tej sieci.

- We współpracy z Domem Finansowym QS wdrażamy w życie nowy projekt, zakładający sprzedaż pożyczek, oferowanych za pośrednictwem sieci naszego Kontrahenta. Wierzymy, że podpisana umowa umocni pozycję SMS Kredyt na rynku mikropożyczek, a efekty naszego rozwoju będą widoczne w przyszłych wynikach finansowych - mówi Marcin Tokarek, prezes zarządu SMS Kredyt Holding S.A.

W opinii zarządu, współpraca z Domem Finansowym QS Sp. z o.o. pozytywnie wpłynie na zakładaną przez SMS Kredyt wielkość udzielonych pożyczek. Zgodnie z prognozami, planowana kwota wypłaconych pożyczek w 2012 roku wynosi 34,3 mln PLN. Realizacja strategii rozwoju sieci dystrybucji umożliwi osiągnięcie przychodów na poziomie 20,8 mln PLN i zysku netto równego 8,1 mln PLN w 2012 roku.

Dom Finansowy QS oprócz sprzedaży nowoczesnych produktów finansowych, zajmuje się również profesjonalnymi usługami call center oraz windykacją długów. W tej chwili współpracuję z ponad 1.200 agentami działającymi w sektorze bankowym i pozabankowym na terenie całego kraju.

SMS Kredyt Holding S.A.

es


Notowania SMSKREDYT-PDA
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


gielda