NewConnect. Zarząd Suntech kupuje akcje spółki od funduszu VC

10.01.2013 14:46  NewConnect
NewConnect. Zarząd Suntech kupuje akcje spółki od funduszu VC SUNTECH S.A., spółka informatyczna notowana na New Connect, podała wczoraj komunikat o nabyciu przez prezesa Piotra Saczuka i wiceprezesa zarządu Wojciecha Franczaka ok. 1,5 mln akcji firmy. Akcje zostały kupione od firmy inwestycyjnej Top Consulting S.A. i osób prywatnych w transakcji pozagiełdowej w cenie 0,47 PLN za akcję.

„Podjęliśmy decyzję o kupnie akcji po cenie dużo wyższej od kursu giełdowego, dlatego że głęboko wierzymy w sukces kierowanej przez nas firmy. Suntech ma szerokie portfolio atrakcyjnych produktów własnych i wypracował perspektywiczny globalny model biznesowy opierający się na współpracy z partnerami na wielu rynkach.” - piszą we wspólnym oświadczeniu członkowie zarządu firmy Suntech, Piotr Saczuk i Wojciech Franczak.

Suntech od roku konsekwentnie buduje globalną sieć dystrybucji i wsparcia technicznego. Poza Europą firma jest już obecna sprzedażowo w Azji, Afryce, Bliskim Wschodzie i obydwu Amerykach. Spółka ma też na koncie pierwsze eksportowe sukcesy komercyjne w postaci kończonego właśnie kontraktu z narodowym operatorem w Azji i umowy ramowej z Nordea Bank.

Suntech

es


Notowania SUNTECH
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda