SMS Kredyt i Doradcy24 rozpoczynają współpracę

24.04.2012 11:07  NewConnect
SMS Kredyt i Doradcy24 rozpoczynają współpracę SMS Kredyt Sp. z o.o., należąca do dotowanej na NewConnect grupy SMS Kredyt Holding S.A., w dniu 23.04.2012 podpisała umowę z firmą Doradcy24 S.A., dzięki której SMS Kredyt rozszerza swoją sieć dystrybucji o kolejne punkty sprzedaży.

SMS Kredyt Sp. z o.o. oraz Doradcy24 S.A. wspólnie wprowadzają na rynek produkt pod nową marką Chwilówki D24, który będzie oferowany wyłącznie za pośrednictwem tej sieci.

- Dzięki współpracy z Doradcy24 realizujemy naszą strategię polegającą na rozwoju sieci dystrybucji naszych produktów finansowych pod marką własną naszych kontrahentów. Współpracujemy już z kilkoma podmiotami, a efekty naszej kooperacji będą odzwierciedlane w osiąganych wynikach finansowych – mówi Marcin Tokarek, prezes zarządu SMS Kredyt Holding S.A.

Doradcy24 S.A. to jedna z największych niezależnych spółek doradztwa finansowego w Polsce. W jej ofercie znajdują się produkty i usługi kilkudziesięciu banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Doradcy24 działają poprzez sieć własnych placówek, zlokalizowanych w największych miastach Polski, oraz placówki partnerskie.

Obecnie SMS Kredyt współpracuję już z takimi sieciami jak: Kredytum S.A., Money House Sp.  z o.o., Fines Sp. z o.o., InPost Finanse Sp. z o.o., General Finance Sp. z o.o oraz z Domem Finansowym QS Sp. z o.o.

SMS Kredyt Holding S.A.

es


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda