SMS Kredyt zakwalifikowany do NC Lead

27.09.2012 12:33  NewConnect
SMS Kredyt zakwalifikowany do NC Lead NC Lead jest segmentem NewConnect zrzeszającym największe i najbardziej płynne spółki. W dniu dzisiejszym Giełda poinformowała o zmianach w tym segmencie. W wyniku okresowej weryfikacji spółek, do NC Lead zakwalifikowało się ośmiu emitentów, między innymi spółka SMS Kredyt Holding S.A.

- Doceniamy decyzję giełdy. Popularność naszych akcji zawdzięczamy inwestorom, którzy pozytywnie oceniają strategie dynamicznego rozwoju Grupy SMS Kredyt oraz osiągane przez nas wyniki finansowe. Ciężko pracujemy nad rozwojem Spółki i budowaniem jej wartości. Na bieżąco informujemy o wszelkich istotnych zdarzeniach, staramy się również, aby nasze raporty okresowe wychodziły ponad obowiązujące minimum - mówi Marcin Tokarek, prezes zarządu SMS Kredyt Holding S.A.

Aby zakwalifikować się do tego segmentu, należy przestrzegać zasad i przepisów obowiązujących na rynku NewConnect, w szczególności obowiązków informacyjnych określonych w Regulaminie ASO oraz „Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na NewConnect”. Kluczowym kryterium jest również płynność akcji w obrocie.

- Na NewConnect zadebiutowaliśmy w lipcu 2011 roku. W niespełna półtorej roku udało nam się zakwalifikować do prestiżowego segmentu NC Lead. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z faktu, że akcje SMS Kredyt cieszą się dużym zainteresowaniem - dodaje Marcin Tokarek, prezes zarządu SMS Kredyt Holding S.A.

Co kwartał Giełda dokonuje weryfikacji emitentów i segmentów w alternatywnym systemie obrotu. Płynność spółek oceniana jest na podstawie danych za okres ostatnich sześciu miesięcy.


SMS Kredyt

es


Notowania SMSKREDYT
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda