SMS Kredyt rozszerza współpracę z InPost

27.02.2012 16:06  NewConnect
SMS Kredyt rozszerza współpracę z InPost SMS Kredyt Sp. z o.o., należąca do grupy SMS Kredyt Holding S.A., w dniu dzisiejszym tj. 27.02.2012 podpisała kolejną umowę z InPost Finanse Sp. z o.o., dzięki której SMS Kredyt rozszerzy sieć dystrybucji o kolejne 900 punktów sprzedaży.

SMS Kredyt Sp. z o.o. oraz InPost Finanse Sp. z o.o. wspólnie wprowadzają na rynek produkt pod marką własną  InPost Finanse. Dotychczas dystrybucja produktów odbywała się za pośrednictwem listonoszy. Od dziś rozpocznie się wdrażanie sprzedaży pożyczek w dodatkowych 900 punktach obsługi klienta zlokalizowanych w 280 miastach na terenie całego kraju.

- Rozszerzenie współpracy z siecią InPost jest elementem konsekwentnie realizowanej strategii przyjętej przez Spółkę, zakładającą wzrost sprzedaży poprzez rozwój sieci dystrybucji produktów SMS Kredyt. W ten sam sposób współpracujemy już z Money House, Kredytum, Fines oraz General Finance – mówi Marcin Tokarek, prezes zarządu SMS Kredyt Holding S.A.

InPost Finanse - niezależny operator finansowo-ubezpieczeniowy, działający na polskim rynku od 2007 roku -konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku, działając w oparciu o strategicznie przygotowaną i zarządzaną sieć oddziałów InPost, z wykorzystaniem potencjału logistycznego i kadrowego Grupy Integer.pl.
Podpisanie nowej umowy, rozszerzającej sieć dystrybucji produktów SMS Kredyt o kolejne punkty dystrybucji InPost Finanse Sp. z o.o., w opinii Zarządu SMS Kredyt Holding S.A. powinno pozytywnie wpłynąć na wyniki finansowe grupy. Zgodnie z prognozą Spółka zakłada wypłatę pożyczek na poziomie 34,3 mln PLN, co pozwoli na osiągnięcie w 2012 roku przychodów na poziomie 20,8 mln PLN i zysk netto równego 8,1 mln PLN.

SMS Kredyt Holding S.A.
es


Notowania SMSKREDYT-PDA
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


gielda