Echo Investment rozpoczął projekt Enter w Poznaniu, w I fazie będzie 220 lokali

14.11.2019 12:08  Nieruchomości
Echo Investment rozpoczął projekt Enter w Poznaniu, w I fazie będzie 220 lokali Echo Investment wystartowało z projektem Enter na poznańskich Naramowicach; będzie on realizowany w trzech etapach, podała spółka. W pierwszej fazie powstaną trzy pięciokondygnacyjne budynki oferujące ponad 220 lokali. Start budowy kompleksu mieszkaniowego Enter zaplanowany jest na początek 2020 roku.

"Echo Investment od dwóch dekad działa w Poznaniu i jest uznaną marką na tym rynku, lubianą przez klientów. Korzystając z naszego doświadczenia, chcemy stworzyć na poznańskich Naramowicach kompleks mieszkaniowy stawiający na komfort i mobilność mieszkańców. Jako pierwszy polski deweloper Echo Investment daje w standardzie inteligentne rozwiązania światowego lidera automatyki oraz gwarantuje liczne udogodnienia w częściach wspólnych. Wszystkie mieszkania na osiedlu Enter zostaną wyposażone w smart rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb swoich właścicieli" - powiedział dyrektor sprzedaży w Echo Investment Dawid Wrona, cytowany w komunikacie.

Do tej pory Echo Investment zrealizowało w Poznaniu siedem projektów mieszkaniowych, w tym m.in. osiedle Małe Naramowice Rynek i Pod Klonami, Kasztanowa Aleja, luksusowy budynek apartamentowy Nad Wartą i Osiedle Perspektywa. W budowie znajdują się dwa nowe projekty: apartamentowiec Esencja na Grabarach oraz kameralne osiedle Nasze Jeżyce.

Echo Investment jest polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW.

Źródło: ISBnews

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Czym jest faktoring | TWÓJ BIZNES #1   #BIZNESwDRODZE, odcinek 5, Michał Sadowski, BRAND24 SA
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

  • No to trzymamy kciuki za kolejną udaną inwestycję w Poznaniu:)

    ~prop-trading.pl   (15 listopada o 20:18)   Zgłoś spam
    Oceń komentarz:
    50%

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

inwestowanie