Jesteś w: Strona główna » Inwestowanie » Nieruchomości


Inwestuj w zdrowie i zarabiaj 6% rocznie

23.03.2016 13:16  Nieruchomości
Bristol Aparthotel - najnowsza realizacja kieleckiej firmy Dorbud S.A., to ekskluzywne apartamenty wakacyjne, wykończone pod klucz, sprzedawane i zarządzane w modelu condo, zlokalizowane w miejscowości uzdrowiskowej Busko Zdrój.

Inwestycja w apartament hotelowy w systemie condo to spełnienie marzeń o własnym lokum wypoczynkowym przy jednoczesnym czerpaniu zysków z jego wynajmu. Można korzystać ze swojego apartamentu przez 21 dni w roku, a w pozostałym okresie generowaniem zysków zajmie się profesjonalny operator hotelowy.

Formuła condo hotelu oznacza, że właściciel po zakupie apartamentu oddaje go w zarządzanie (na podstawie umowy dzierżawy zawieranej na 10 lat) profesjonalnemu operatorowi hotelowemu w zamian otrzymując stały zwrot w wysokości 6% rocznie przez cały okres trwania umowy. Właściciel apartamentu nie ponosi żadnych kosztów zarządzania apartamentem, wszystkie z tym związane opłaty pokrywa operator hotelowy.
Pierwszy w województwie świętokrzyskim apartamentowy hotel w modelu condo - Bristol Aparthotel - przywita rynek aparthoteli w Polsce już 1 lipca 2016 roku. Jest to zupełnie nowa inwestycja w regionie. Sprzedaż luksusowych apartamentów jest skierowana do inwestorów (osoby prywatne, firmy), a istotnym i głównym czynnikiem atrakcyjności inwestowania w condo-hotele jest przede wszystkim wzrost wartości nieruchomości w czasie, na który mogą liczyć właściciele dobrze zarządzanych obiektów, zbudowanych w atrakcyjnych lokalizacjach.

Formuła condo hotelu, to nie tylko idealne rozwiązanie dla zainwestowania pieniędzy przez prywatnego inwestora, ale także propozycja skierowana dla firm. Niewątpliwie dodatkowym profitem dla przedsiębiorców jest możliwość wykorzystania 21-dno dniowych pobytów właścicielskich z przeznaczeniem jako program benefitów dla pracowników, którzy będą mogli korzystać z Pakietów medycznych połączonych ze strefą SPA. 

Bristol Aparthotel zlokalizowany będzie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego w Busku-Zdroju. Znajdą się w nim 34 komfortowe i nowoczesne apartamenty o najwyższym standardzie wykończenia i wyposażenia, z których każdy posiadał będzie taras lub balkon. Apartamenty Bristol to idealna harmonia nowoczesnej i stylowej architektury z doskonałą lokalizacją i szerokim wachlarzem usług dodatkowych. Dla komfortu inwestorów Aparthotel powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Bristol**** Art & Medical SPA, nowoczesnego kompleksu uzdrowiskowego, gdzie właściciele apartamentów będą mieli możliwość korzystania z bazy zabiegowej oraz strefy spa & wellness.
Dorbud S.A. to kielecka firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku budowlanym, jest generalnym wykonawcą inwestycji i odpowiada za najwyższy standard wykonania i wyposażenia aparthotelu. Natomiast Bristol****Art & Medical SPA, jeden z najnowocześniejszych kompleksów uzdrowiskowych w Polsce, firmuje swoją marką inwestycję odpowiadającą najwyższym światowym standardom.

Więcej informacji o inwestycji można znaleźć na stronie www.apartamentybristol.pl

 • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

 • A najwięcej ofert aparthoteli i condohoteli znajdziecie na www.reinwestuj.pl

  ~Adam   (8 kwietnia 2016 o 22:30)   Zgłoś spam
  Oceń komentarz:
  50%
 • Pomysł fajny i zarobek ciekawy ale nie wiem czy nie lepiej spróbować w Warszawie, w Wola Invest, tam obłożenie jest pewne przez cały rok

  ~punka   (25 marca 2016 o 20:45)   Zgłoś spam
  Oceń komentarz:
  50%

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

inwestowanie