J.W. Construction rozpoczął przedsprzedaż mieszkań we Wrzosowej Alei

19.11.2019 13:39  Nieruchomości
J.W. Construction rozpoczął przedsprzedaż mieszkań we Wrzosowej Alei J.W. Construction Holding rozpoczął przedsprzedaż mieszkań we Wrzosowej Alei na warszawskiej Białołęce, podała spółka.

"W kolejnym etapie osiedla Wrzosowa Aleja na warszawskiej Białołęce znajdą się kameralne wille miejskie z miniogródkami w wydzielonej, ogrodzonej i otoczonej zielenią przestrzeni. Mieszkania są już w przedsprzedaży" - czytamy w komunikacie.

Wkrótce ruszy budowa pięciu trzypiętrowych budynków, w których powstanie 40 lokali o metrażach od 25 m2 do 58 m2. 

"W ramach właśnie uruchomionej przedsprzedaży najtańsze mieszkanie można kupić za 235 tys. zł. Osiedle ma kameralny charakter. Znakomicie nadaje się dla rodzin z małymi dziećmi, a także dla osób dla których ważna jest nie tylko cena ale i wysoka jakość, bliskość zieleni a zarazem wygodna lokalizacja. Będzie tu bezpiecznie, bo teren będzie ogrodzony. Do budowy zostaną użyte najlepsze materiały budowlane i wykończeniowe. Po doświadczeniach ze sprzedaży I etapu inwestycji, który nazwaliśmy osiedlem dla młodych, wiemy, że takie mieszkania są potrzebne i podobają się klientom" - powiedziała członek zarządu i dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Małgorzata Ostrowska, cytowana w komunikacie.

Łącznie w obu etapach inwestycji zlokalizowanej przy ul. Lewandów, J.W. Construction zbuduje 121 mieszkań, podano także.

J.W. Construction Holding S.A. to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, notowany na GPW od 2007 roku. Obecny w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Gdyni i Szczecinie. Lider na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 roku. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator Hotelu Czarny Potok Resort&SPA, Hotelu Dana w Szczecinie i aparthotelu Varsovia Apartamenty Jerozolimskie oraz inwestor realizujący projekty aparthotelowo-komercyjne.

Źródło: ISBnews

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Aforti Holding SA, Paweł Opoka - Wiceprezes Zarządu, #262 PREZENTACJE WYNIKÓW   Czym jest faktoring | TWÓJ BIZNES #1
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

inwestowanie