Lokum Deweloper wprowadził do oferty 230 mieszkań na osiedlu Lokum Salsa

06.11.2019 17:17  Nieruchomości
Lokum Deweloper wprowadził do oferty 230 mieszkań na osiedlu Lokum Salsa Grupa Lokum Deweloper wprowadziła do sprzedaży 230 mieszkań na osiedlu Lokum Salsa w Krakowie, podała spółka. 

W pięciopiętrowych budynkach znajdą się mieszkania o układzie od dwóch do pięciu pokoi i powierzchni od 28 do 115 m2. Ceny mieszkań zaczynają się od 11 330 zł za m2, poinformowano.

Na dwóch pierwszych kondygnacjach mieścić się będą lokale biurowe. Miejsca postojowe i komórki lokatorskie ulokowane będą na poziomach 0 i -1. We wszystkich budynkach zaprojektowano eleganckie klatki schodowe oraz cichobieżne windy. Wewnątrz osiedla powstaną dziedzińce z bogato zaaranżowaną zielenią, podano.

"Dzięki zróżnicowanej ofercie idealne miejsce znajdą tu dla siebie wszyscy, dla których ważna jest wygoda i prestiż życia w centrum Krakowa. Położenie osiedla w intensywnie rozwijającej się dzielnicy, w pobliżu ośrodków biznesowych i targowych oraz szkół i uczelni to także jego ogromny atut w aspekcie inwestycyjnym" - powiedział prezes Lokum Deweloper Bartosz Kuźniar, cytowany w komunikacie.

Budowa osiedla Lokum Salsa już ruszyła. W pierwszej kolejności zrealizowane zostaną budynki o symbolach budowlanych A i B, podsumowano.

Lokum Deweloper to deweloper mieszkaniowy z Wrocławia. Od 2014 r. jego obligacje są notowane na rynku Catalyst, natomiast w 2015 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW. 

Źródło: ISBnews

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
STARFUNDS PRZEŚWIETLA FUNDUSZE: Investors TFI SA, część II   Decyzja TSUE ws. frankowiczów OKIEM PRAWNIKA
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

inwestowanie