Lokum Deweloper wprowadził do oferty 241 mieszkania w Lokum Vista w Krakowie

29.11.2019 14:12  Nieruchomości
Lokum Deweloper wprowadził do oferty 241 mieszkania w Lokum Vista w Krakowie Lokum Deweloper wprowadził do sprzedaży 241 lokale w II etapie inwestycji Lokum Vista w Krakowie, podała spółka.

"W ramach drugiego etapu inwestycji realizowanej przy ul. Walerego Sławka powstaną lokale o powierzchni od 30 do blisko 90 metrów kwadratowych, liczące od 1 do 4 pokoi. Ceny zaczynają się od 7998 zł brutto za m2" - czytamy w komunikacie.

"Osiedle Lokum Vista sprzyja zachowaniu równowagi między intensywnym tempem codziennego życia, a czasem na rekreację. Biorąc pod uwagę potrzeby współczesnych mieszkańców miast, którzy cenią wysoką jakość i wygodę, zaprojektowaliśmy nowoczesny zespół budynków oferujący wysoki standard części wspólnych ze specjalnie zaaranżowanymi strefami aktywnego wypoczynku i relaksu" – powiedział prezes Lokum Deweloper Bartosz Kuźniar, cytowany w komunikacie.

Lokum Deweloper to deweloper mieszkaniowy z Wrocławia. Od 2014 r. jego obligacje są notowane na rynku Catalyst, natomiast w 2015 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW. 

Źródło: ISBnews

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
CZY MAMY DO CZYNIENIA Z BAŃKĄ NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI? - 5 PYTAŃ O RYNEK NIERUCHOMOŚCI   Alternatywne inwestycje w nieruchomości OKIEM PRAWNIKA
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

  • Nieźle. Z mężem kupiliśmy w tym roku nasze pierwsze wspólne mieszkanie. Myśleliśmy, że nie znajdziemy właściwego mieszkania dla nas w dobrej cenie, ale nie doceniliśmy naszego wspaniałego agenta z ABC DOM Nieruchomości :)

    ~Daria   (wczoraj o 17:05)   Zgłoś spam
    Oceń komentarz:
    50%

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

inwestowanie