Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie

03.12.2018 08:20  Nieruchomości
Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie Warszawa to największy rynek nieruchomości w Polsce. Na terenie stolicy nieustannie powstają nowe inwestycje mieszkaniowe, a deweloperzy prześcigają się w pomysłach na uatrakcyjnienie kolejnych osiedli. Planujesz kupno mieszkania w Warszawie? Sprawdź, które z nowych lokalizacji warto wziąć pod uwagę.

Wileńska Express – nowe mieszkania w Warszawie

Wileńska Express to nowa inwestycja na terenie prawobrzeżnej Warszawy. Kompleks trzech budynków o różnych wysokościach (od 4 do 8 pięter), w których znajdzie się aż 307 mieszkań, stanie na Nowej Pradze, przy ulicy Wileńskiej. Zgodnie z założeniami dewelopera, lokale zostaną oddane nowym właścicielom do użytku w pierwszym kwartale 2021 roku.

W inwestycji Wileńska Express znajdują się mieszkania zróżnicowane pod względem powierzchni oraz ilości pomieszczeń – od 26-metrowych kawalerek do 170-metrowych, pięciopokojowych lokali. Na terenie osiedla przewidziano podziemne miejsca garażowe.

Dużą zaletą Wileńska Express jest dogodna lokalizacja – osiedle oddalone jest od centrum Warszawy o niecałe 4 kilometry, a w jego pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja metra. W pobliżu inwestycji znajdują liczne kawiarnie, restauracje, park Praski oraz zoo.

Warto wiedzieć

Nowa Praga to rejon, który słynie z przedwojennej architektury, przede wszystkim ze stylowych kamienic, doskonale oddających obraz Warszawy z początku XX wieku.


Nova Królikarnia – nowe mieszkania na Mokotowie

Jedną z najnowszych inwestycji na terenie Mokotowa jest Nova Królikarnia, składająca się z 18 trzypiętrowych budynków. Budowa osiedla rozpoczęła się w 2017 roku, oddanie mieszkań przyszłym lokatorom nastąpi w czwartym kwartale 2018 roku.

W Novej Królikarni znajdą się mieszkania o powierzchni od 44 do 136 m2, 2-, 3-, 4- lub 5-pokojowe. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną także powierzchnie dodatkowe: ogródki, tarasy, loggie oraz podziemne miejsca postojowe.

Tym, co wyróżnia Novą Królikarnię na tle innych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie, jest przestronność i zaciszność. W każdym z budynków osiedla mieści się jedynie 6 mieszkań. Inwestycja otoczona jest parkiem, który pozwala na odcięcie się od zgiełku miasta.

Czy wiesz, że…

Mokotów wciąż pozostaje dzielnicą, w której Warszawiacy najchętniej decydują się na kupno mieszkania. Bliskość centrum miasta, wiele ośrodków kultury, ośrodki akademickie, metro i duża ilość zieleni to zalety, których nie sposób przecenić. Więcej na temat Mokotowa i innych rejonów stolicy przeczytasz w artykule Najpopularniejsze dzielnice mieszkaniowe: Warszawa.


Nowe inwestycje mieszkaniowe – Warszawa, 19. Dzielnica

19. Dzielnica to nowe, otwarte osiedle, zlokalizowane w samym centrum Warszawy – przy rondzie Daszyńskiego. W skład inwestycji wchodzi 10 budynków z około 1700 mieszkaniami, a także wewnętrzne skwery, patia i tereny zielone.

Zakończenie IV etapu inwestycji planowane jest na początek roku 2020. Przyszli mieszkańcy 19. Dzielnicy mogą zdecydować się na kupno mieszkania o powierzchni od 33 do 128 m2. Na terenie inwestycji znajdują się naziemne oraz podziemne miejsca parkingowe. Cały obszar osiedla 19. Dzielnica jest monitorowany i objęty całodobową ochroną.

Dzięki niepowtarzalnej, minimalistycznej i nowoczesnej architekturze 19. Dzielnica uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie. Świadczą o tym liczne nagrody, m.in.:

  • Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy za najlepszy zespół mieszkalny w latach 2001-2014,
  • I miejsce w konkursie na najlepszy projekt mieszkaniowy, organizowany przez Polski Związek Firm Deweloperskich,
  • I miejsce w konkursie Ministra Środowiska Projekt: Przestrzeń.

19. Dzielnica to inwestycja, która powstała z myślą o osobach lubiących wielkomiejski styl życia i atrakcje, jakie oferuje centrum stolicy – restauracje, teatry, kawiarnie czy kluby.

Inwestycje mieszkaniowe w Warszawie są tak zróżnicowane, jak samo miasto. Wśród nowopowstających osiedli znajdziesz zarówno miejsca ustronne i ciche, jak i takie, w których wyraźnie poczuć można energię stolicy.

Chcesz bez ryzyka dobrze wybrać mieszkanie, zmieścić się w budżecie i mieć wszystko w jednym miejscu? Będziesz zaskoczony, jakie to proste! Skorzystaj z narzędzia NAVIDOM!


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

inwestowanie