Robyg wprowadził do oferty 185 lokali w ramach kolejnego etapu os. Mój Ursus

11.10.2019 10:13  Nieruchomości
Robyg wprowadził do oferty 185 lokali w ramach kolejnego etapu os. Mój Ursus Robyg wprowadził do sprzedaży kolejny etap stołecznej inwestycji Mój Ursus ze 185 lokalami o metrażach od 33 m2 do 64 m2. Budowa obiektu przy ul. Posag 7 Panien rozpocznie się w II kw. 2020, a zakończenie prac planowane jest na II kw. 2022.

"Konsekwentnie wprowadzamy do sprzedaży kolejne etapy inwestycji na rynku warszawskim, a wzbogacona w różnych segmentach rynku oferta z pewnością przyczyni się do osiągnięcia dobrego wyniku sprzedażowego na koniec roku. Nowy etap inwestycji Mój Ursus ze 185 lokalami to propozycja z segmentu popularnego w dobrze skomunikowanej części dzielnicy. Mój Ursus jako kolejna nasza inwestycja po Stacji Nowy Ursus, realizowana w Nowym Ursusie stanowi część kompleksowego założenia urbanistycznego z ponad 3 000 lokalami mieszkalnym i pełnym zapleczem infrastruktury towarzyszącej. Skala inwestycji i wszystkie udogodnienia, jak tereny zielone, drogi dojazdowe i lokale usługowe sprawia, że będzie to swojego rodzaju miasto w mieście. Projekt zainteresuje z pewnością ludzi młodych - kupujących pierwsze mieszkania, zarówno singli, jak i młode rodziny z dziećmi, dodatkowo będzie także ciekawą propozycją dla inwestorów" - powiedziała dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Joanna Chojecka, cytowana w komunikacie.

Obecnie w ofercie sprzedażowej grupy w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu znajduje się łącznie 1 700 lokali, a oferta jest stale uzupełniana o nowe etapy i inwestycje. Robyg prowadzi już działalność deweloperską w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Posiada też teren inwestycyjny w Poznaniu umożliwiający wybudowanie około 1 400 lokali, przypomniano.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Był notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2010 r. do 2018 r. Robyg zakontraktował ok. 2 520 lokali w 2018 r.

Źródło: ISBnews

  Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
#BIZNESwDRODZE, odcinek 8, Piotr Babieno, Bloober Team SA   #RekinyBiznesu, 05.04.2018, Warszawa
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

inwestowanie