Ronson rozpoczyna sprzedaż mieszkań w inwestycji Młody Grunwald III

08.03.2016 10:13  Nieruchomości
Ronson Development rozpoczyna sprzedaż mieszkań w trzecim etapie poznańskiej inwestycji Młody Grunwald zlokalizowanej u zbiegu ulic Jeleniogórskiej i Kamiennogórskiej w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego. W ofercie znalazło się 108 lokali o powierzchni od 33 m2 do 129 m2. Ceny zaczynają się już od 5800 zł brutto za m2.

– Za sukcesem Młodego Grunwaldu przemawiają przede wszystkim trzy czynniki: znakomita komunikacja z centrum, sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego oraz dostępność atrakcyjnych rozkładów mieszkań w dobrej cenie. Wszystko to pozwala nam zakładać, że ostatni już etap będzie się cieszył takim samym zainteresowaniem klientów jak poprzednie – mówi Andrzej Gutowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ronson Development. – Trzeci etap obejmie pełen wachlarz mieszkań od kawalerek po mieszkania pięciopokojowe o bardzo atrakcyjnych rozkładach, w tym przede wszystkim cieszące się największym zainteresowaniem lokale do 50 m2. Osoby, które zdecydują się sfinansować zakup kredytem, będą mogły skorzystać z rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych” – dodaje Andrzej Gutowski.

Budowa osiedla Młody Grunwald III rozpocznie się w drugim kwartale 2016 r., a jej zakończenie planowane jest na ostatni kwartał 2017 r. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Karmar, a za projekt architektoniczny odpowiada Studio Lisiak. Obecnie w sprzedaży znajdują się również mieszkania z już zakończonych dwóch pierwszych etapów inwestycji.

Młody Grunwald położony jest zaledwie 10 minut od centrum Poznania. Lokalizacja zapewnia wszystkie wygody życia codziennego – znajdują się tu sklepy, apteki, centrum handlowe King Cross Marcelin oraz przychodnia lekarska NFZ. W nowoczesnej architekturze osiedla znalazło się również dużo miejsca na bogatą zieleń, tarasy i plac zabaw.

Ronson stawia na Poznań
 
Ronson Development zrealizował w Poznaniu już pięć inwestycji z ponad 560 lokalami. W 2015 r. Spółka zanotowała najlepszy w historii wynik sprzedaży, z czego aż jedna czwarta, czyli 225 lokali przypadła na Poznań. Z uwagi na znakomity wynik sprzedażowy zanotowany w Poznaniu w ubiegłym roku Ronson intensywnie poszukuje gruntów pod kolejne inwestycje i planuje sukcesywnie poszerzać swoją ofertę.


Ronson Development

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

inwestowanie