Botanika i Centaura: zgodnie z planem!

25.08.2016 12:53  Nieruchomości
Botanika i Centaura: zgodnie z planem! Pomorskie Domy nie zwalniają tempa, sprawnie realizując swoje nowe projekty mieszkaniowe – Centaura i Botanikę. Deweloper zapewnia, do połowy przyszłego roku wybuduje w gdańskiej dzielnicy Osowa kilkadziesiąt nowych mieszkań. 

Zgodnie z zapowiedzią inwestora, pierwsze lokale mają trafić do klientów już w I kwartale 2017 roku – mowa tu o mieszkaniach przygotowywanych w ramach projektu „Botanika”. Obecnie trwają prace nad konstrukcją dachu, a równolegle do nich prowadzony jest montaż instalacji elektrycznych, hydraulicznych i wentylacyjnych w budynku. Na zachodniej i południowej elewacji pojawiły się już także pierwsze okna. – Większość mieszkań bardzo szybko znalazła swoich nabywców, co oznacza, że prawidłowo dobraliśmy zarówno miejsce, jak i ofertę cenową dla tego projektu - mówi Dariusz Malottke, kierownik ds. sprzedaży Pomorskich Domów. 

I rzeczywiście: z 16 wystawionych do sprzedaży mieszkań w ofercie dostępne już tylko 3 wolne lokale, pozostałe zostały sprzedane lub są zarezerwowane. Na szczęście, oferta Pomorskich Domów to nie tylko Botanika, ale także Centaura – projekt o podobnym do Botaniki charakterze, przygotowywany niespełna kilkaset metrów dalej. Tu także prace budowlane są już zaawansowane: w pierwszych dniach sierpnia ekipa budowlana zalała płytę fundamentową, a dwa tygodnie później - strop hali garażowej. - Budynek Centaura będzie podpiwniczony, powstaną w nim miejsca parkingowe oraz praktyczne boksy na akcesoria samochodowe. Zaprojektowaliśmy też komórki lokatorskie oraz zewnętrzne miejsca postojowe na grodzonym terenie - tłumaczy Dariusz Malottke.

Co jeszcze wyróżnia Centaura? Z całą pewnością – doskonała lokalizacja, bo budynek powstaje w starej, „szlachetnej” części Osowej, w trzeciej linii zabudowy, co gwarantuje spokój i ciszę jego przyszłym mieszkańcom. W tej chwili w rezerwacji jest 9 z 25 dostępnych w tej inwestycji mieszkań, wybór jest więc jeszcze całkiem spory. Ale warto się spieszyć, bo i tu zainteresowanie ofertą mieszkań jest całkiem spore. - Zachęcam wszystkich do kontaktu, zarówno telefonicznego, jak i mailowego. A najlepiej odwiedzić nas w nowym biurze sprzedaży, które od kilku tygodni funkcjonuje przy ulicy Izydy, tuż obok budowy Botaniki. Gwarantujemy zarówno fachową obsługę, pomoc w dobrze mieszkania, jak i filiżankę aromatycznej kawy – zachęca kierownik ds. sprzedaży Pomorskich Domów. 

Deweloper zapewnia, że budynek Centaura zostanie przekazany do rąk przyszłych mieszkańców w ostatnich dniach czerwca przyszłego roku. W sumie będzie to więc ponad 50 mieszań przygotowanych przez tę gdańską firmę w ostatnich dwóch latach (licząc z mieszkaniami wybudowanymi w inwestycji Mały Port). Co dalej? Prezes Pomorskich nie chce na razie zdradzać szczegółów, ale jest pewne, że niebawem usłyszymy o kolejnym projekcie mieszkaniowym tej firmy. 


Tomasz Kulpa
promo-domo.pl

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes