Jesteś w: Strona główna » Giełda » Obligacje

Ghelamco Invest rozważa niepubliczną emisję obligacji serii PK w I kw.

23.01.2019 17:52  Obligacje
Ghelamco Invest rozważa niepubliczną emisję obligacji serii PK w I kw. Ghelamco Invest rozważa przeprowadzenie niepublicznej oferty obligacji serii PK w ramach dostępnego limitu 57,8 mln zł w I kwartale 2019 roku, podała spółka.

Oferta skierowana byłaby do indywidualnie wybranych inwestorów instytucjonalnych. Obligacje emitowane będą w ramach dostępnego limitu (57 800 000 zł) w V programie emisji obligacji zabezpieczonych poręczeniem udzielonym przez jedynego wspólnika spółki, tj. Granbero Holdings Limited, wymieniono w komunikacie.

Ostateczna decyzja dotycząca warunków emisji obligacji zostanie podjęta przed rozpoczęciem oferty, na etapie podejmowania uchwały emisyjnej przez zarząd spółki, podano także.

Zobacz także: MF zaoferuje obligacje o wartości 5-8 mld zł na przetargu w piątek

"Spółka informuje również, iż wartość zaciągniętych zobowiązań spółki, z wyszczególnieniem zobowiązań przeterminowanych na 31 grudnia 2018 roku wynosiła 824 751 493,65 zł. W tym 0,00 zł zobowiązań przeterminowanych" - czytamy dalej.

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz lider zrównoważonego budownictwa w Polsce. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych. 


ISBnews

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda