Jesteś w: Strona główna » Giełda » Obligacje

Legimi przedłużyło publiczną emisję obligacji serii R do 26 listopada

16.11.2018 16:16  Obligacje
Legimi przedłużyło publiczną emisję obligacji serii R do 26 listopada Legimi przedłużyło trwającą publiczną emisję obligacji serii R do 26 listopada br., podała spółka.

"Oferta naszych obligacji przebiega dobrze, spotkaliśmy się z większym zainteresowaniem niż w przypadku poprzednich emisji publicznych. Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń i zapytań zdecydowaliśmy o przedłużeniu zapisów o kolejny tydzień" - powiedział prezes Mikołaj Małaczyński, cytowany w komunikacie.

Jednym z celów emisyjnych jest pozyskanie finansowania na przejecie wiodącej na rynku niemieckim aplikacji do czytania e-booków w modelu freemium. Do 26 listopada 2018 r. Legimi S.A. oferuje roczne obligacje serii R, o wartości nominalnej 1 000 zł każda, z oprocentowaniem stałym wynoszącym 8,5% w skali roku. Odsetki będą wypłacane kwartalnie, a obligacje są zabezpieczone. Inwestorzy indywidualni i instytucjonalni mogą składać zapisy za pośrednictwem emitenta, który jest jednocześnie oferującym papiery. Obligacje nie będą wprowadzane na Catalyst, przypomniano w komunikacie.

Legimi prowadzi internetową sprzedaż e-booków oraz czytników.


ISBNews

 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda