Jesteś w: Strona główna » Giełda » Obligacje

The Farm 51 Group S.A. pozyskuje ponad 4,2 mln zł z publicznej emisji obligacji

17.02.2017 09:19  Obligacje
The Farm 51 Group S.A. pozyskuje ponad 4,2 mln zł z publicznej emisji obligacji The Farm 51 Group S.A., jeden z czołowych polskich producentów gier komputerowych oraz aplikacji Virtual Reality i Augmented Reality notowany na rynku NewConnect zakończył publiczną ofertę obligacji przydzielając papiery dłużne o łącznej wartości emisyjnej ponad 4,2 mln zł.

The Farm 51 Group oferowała 2-letnie obligacje serii J, o wartości nominalnej 1000 zł każda, z oprocentowaniem stałym wynoszącym 8,0% w skali roku i odsetkami wypłacanymi kwartalnie. Inwestorzy mogli zapisywać się na obligacje do 14 lutego.

 „Po raz kolejny otrzymaliśmy od inwestorów dowód zaufania. Jest to kolejna emisja obligacji zakończona sukcesem, a dla nas jako spółki będącej uczestnikiem rynku kapitałowego od 5 lat bardzo  dużo to znaczy. Cieszy nas to, że inwestorzy dostrzegli potencjał w realizowanej przez nas strategii, dzięki czemu otrzymaliśmy dodatkowe środki na rozwój naszej działalności.” – powiedział Łukasz Rosiński, Wiceprezes Zarządu The Farm 51 Group S.A.

Oferującym obligacje w ofercie publicznej The Farm 51 Group S.A. był Polski Dom Maklerski S.A., prowadzony przez specjalistów doświadczonych w przeprowadzaniu emisji obligacji bezprospektowych. Emisja obligacji The Farm 51 Group jest już drugą tego typu ofertą zrealizowaną przez oferującego w tym roku.

„Dzięki emisji obligacji spółka The Farm 51 Group pozyskała niezbędne środki na wkład własny do programu GameInn. Bardzo się cieszymy, że Polski Dom Maklerski brał czynny udział w przygotowaniach emisji oraz przyczynił się do jej sukcesu. Pomoc w rozwoju prężnie rozwijających się polskich spółek traktujemy jako swoją misję, a sukces tej emisji jest kolejnym potwierdzeniem naszej skuteczności w tej dziedzinie.” – podsumował Szczepan Dunin Michałowski, Prezes Polskiego Domu Maklerskiego S.A.   

Celem emisji było pozyskanie środków na zwiększenie kapitału obrotowego m.in. na wkład własny do projektów realizowanych w ramach dotacji GameInn. Oferta Publiczna Obligacji serii J była kolejną emisją obligacji przeprowadzaną przez spółkę.


The Farm 51 Group S.A.


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda