Campter Odszkodowania - Dochodzenie odszkodowań powypadkowych

campter

Opis usług
Campter Odszkodowania - Dochodzenie odszkodowań powypadkowych:
- odszkodowanie za wypadek komunikacyjny
- odszkodowanie za wypadek przy pracy
- odszkodowanie za wypadek za granicą
- odszkodowanie za potknięcie lub poślizgnięcie
- odszkodowanie za błąd/zaniedbanie medyczne
- odszkodowanie z ubezpieczenia dobrowolnego

O firmie Campter Odszkodowania.
Campter prowadzi sprawy zarówno na etapie przedsądowym, jak również na drodze sądowej. Zespół prawników firmy prowadzi sprawy rzetelnie i sumiennie. Jego zadaniem jest zgłoszenie szkody do ubezpieczyciela, jak również prowadzenie pełnej korespondencji z firmą ubezpieczeniową. W przypadku, gdy sprawa kierowana jest na drogę sądową nasi prawnicy sporządzają pozew sądowy oraz kierują go do odpowiedniego sądu dla danej sprawy. Na każdym etapie sprawy zarówno prowadzonej przedsądowo, jak i sądowo Klient jest na bieżąco informowany o przebiegu sprawy przez naszych Doradców. Nasi konsultanci są do dyspozycji Klientów i z chęcią udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania. Prowadzimy sprawy wypadków przy pracy, wypadków drogowych oraz innych zdarzeń rodzących odpowiedzialność odszkodowawczą osób trzecich. Dochodzimy odszkodowań w Anglii, Irlandii, Holandii, Norwegii, Francji, Belgii, Włoszech, Niemczech oraz Polsce.

Najnowsze

 • Pożyczki online

  - bez zbędnych formalności
  - nawet 40 tys złotych
  - cały proces online
  - w tym samym dniu pieniądze na koncie
 • IPO Doradztwo Kapitałowe S.A.

  IPO Doradztwo Kapitałowe S.A. świadczy usługi doradcze na rynku kapitałowym. Zajmuje się m.in. obsługą emisji oraz wprowadzaniem papierów wartościowych do zorganizowanego obrotu, obowiązkami informacyjnymi spółek oraz doradztwem strategicznym. Spółka jest Autoryzowanym Doradcą rynku NewConnect i Catalyst.
 • X-Trade Brokers Dom Maklerski

  - Licencje: KNF (Polska), FCA (Wielka Brytania)
  - Środki przechowywane są na segregowanych kontach oraz objęte systemem rekompensat Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych
  - Spółka Notowana na GPW od 2016 roku (pełna transparentność)
  - Dostęp do ponad 3000 instrumentów CFD oraz akcji i ETF-ów
  - Polska firma, swoje początki ma już w 2002 roku
podstrony