Jesteś w: Strona główna » Portal » Praca u nas

Praktyki w Dziale Marketingu

21.03.2014 11:16  Praca u nas
Praktyki w Dziale Marketingu Lokalizacja: Wrocław
Rodzaj pracy: Praktyki
Branża: Marketing / Public Relations
Czas trwania: 3 miesiące

Uwaga: Praktyki są bezpłatne

Zakres obowiązków:

- praca z bazami danych (tworzenie i aktualizacja)
- skanowanie umów
- przygotowywanie raportów z kampanii
- sprzedaż
- wsparcie innych, bieżących zadań działu marketingu
- pomoc w organizacji konkursów

Oczekujemy:

- entuzjazmu do pracy i nauki
- zainteresowania zagadnieniami związanymi z reklamą internetową
- samodzielności
- zaangażowania w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

- elastyczny czas praktyk
- zdobycie doświadczenia w perspektywicznej i dynamicznie rozwijającej się branży mediów elektronicznych
- udział w ciekawych projektach
- możliwość poznania narzędzi wykorzystywanych przez duży portal internetowy
- praca w miłym i sympatycznym zespole
- zaświadczenie potwierdzające ukończenie praktyk wraz z referencjami

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: praca@inwestycje.pl

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:

"Niniejszym, wysyłając CV i list motywacyjny, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją, w tym także po jej zakończeniu, w przyszłych procesach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jęłam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do Inwestycje.pl S.A."

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com
podstrony