Inwestycje.pl

« Powrót

NewConnect: Sevenet S.A. raportuje wzrost przychodów o 6%

19 sierpnia firma Sevenet S.A. opublikowała raport kwartalny z wynikami finansowymi za IIQ 2013 roku, tj. za IVQ roku obrotowego Spółki 2012/2013. Przychody Spółki na poziomie 71 313,82 tys. złotych, ponad 6-procentowy ich wzrost w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku oraz inwestycje strategiczne – takie są najważniejsze dane finansowe zaprezentowane w raporcie.

W IIQ 2013 roku Spółka Sevenet S.A. otworzyła w Krakowie swoje biuro przy ulicy Jasnogórskiej 23. Po Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu to już czwarty oddział firmy. Spółka nie przestaje się rozwijać, ma w planach poszerzenie sieci sprzedaży o Poznań i Katowice.


W IIQ 2013 roku Spółka otrzymała nagrody Public & Enterprise Partner of the Year FY2013 oraz Data Center Partner of the Year FY 2013 od firmy Cisco. Otrzymane tytuły potwierdzają specjalistyczną wiedzę oraz wysokie kompetencje sprzedażowe przedstawicieli firmy. Spółka zdobyła również wyróżnienie za udany debiut jako NetApp Partner oraz najciekawszy projekt storage’u nowo pozyskanego klienta.

SEVENET S.A.

kk