Inwestycje.pl

« Powrót

Gala MANAGER AWARD 2015

Wczoraj w urokliwej Willi Intrata w Wilanowie odbyła się już 4 Gala MANAGER AWARD organizowana przez wydawnictwo Business Magazine Manager.
 
To spotkanie elit dwóch światów – biznesu i kultury, prestiż związany z obecnością wybitnych przedsiębiorców i artystów, którzy nadają ton polskiej gospodarce.
 
Laureaci nagród zostali wyłonienia z grona kilkuset top managerów. Wyboru dokonuje jury reprezentujące środowisko biznesu.
 
W wydarzeniu udział wzięło 150 gości – m.in. przedstawicieli rządu, najwyższej kadry zarządzającej wielu korporacji i instytucji świata kultury i sztuki. Galę poprowadził Marcin Żebrowski, dziennikarz telewizyjny, a wręczał je Piotr Cegłowski, red. naczelny Managera.
 
Jak zawsze w ramach Gali MANAGER AWARD odbyła się aukcja  charytatywna, z której środki zostały przeznaczone na rzecz   Fundacji Miedzy Niebem a Ziemią. W sumie zebrano 40 tys. zł. Gali towarzyszył pokaz mody True Trussardi oraz występ wokalistki Tamary Raven. 
 
 
Nagrodę MANAGER AWARD 2015 zdobyli:
 
Artur Sawicki – Dyrektor Zarządzający Unit4 Polska za utworzenie nowych centrów biznesowych dla Unit4.
 
Dzięki staraniom polskiego oddziału firmy Unit4, jednego z największych na świecie producentów systemów klasy ERP, Wrocław został wybrany jako miejsce lokalizacji międzynarodowego centrum wsparcia klientów oraz R&D. W Polsce będą rozwijane najbardziej innowacyjne elementy oferty produktowej Unit4, co pozwoli m.in. na wzbogacenie o nowe funkcjonalności rodziny produktów Teta, z których w naszym kraju korzysta ponad 2 tys. firm średniej i dużej wielkości. Nabór do nowych centrów biznesowych już się rozpoczął, a w sumie znajdzie w nich pracę ponad 700 osób.

 
Krzysztof Dyl – prezes Urzędu Transportu Kolejowego „Za konsekwentne wprowadzanie nowych standardów w upowszechnianiu kultury bezpieczeństwa w sektorze kolejowym. Za unowocześnienie struktury i modelu pracy Urzędu Transportu Kolejowego. Zaangażowanie i zrozumienie problematyki osób z niepełnosprawnością.
 
Prezes Krzysztof Dyl od 4 lat zmienia skutecznie styl pracy urzędników odpowiedzialnych za nadzór nad polskim sektorem kolejowym.Potwierdzeniem efektów tej pracy jest przyznany ostatnio Urzedowi Transporu Kolejowego znak jakości "Przyjazny Urząd". Pod kierownictwem Pana Krzysztofa Dyla UTK podejmuje szereg inicjatyw służących poprawie bezpieczeństwa zarówno nas pasażerów, jak i pracowników kolei. Niech Motto działań Krzysztofa Dyla:"...nawet jeden incydent na kolei to o jeden za dużo" wezmą sobie do serca inni włodarze kolejnictwa.

 
Mecenas Filip Elżanowski – współautor większości regulacji prawnych dotyczących rynku energii, adiunkt w Katedrze Prawa i Postępowania Administracyjnego Wydziału Prawa i Administracji UW, ceniony ekspert zaangażowany w kształtowanie polityki energetycznej Polski, arbiter Sądu Arbitrażowego przy Izbie Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii oraz przy sądzie arbitrażowym Towarowej Giełdy Energii S.A, Członek Rady Programowej Międzynarodowego Instytutu Społeczeństwa Obywatelskiego (MISO), autor opinii prawnych i ekspertyz z zakresu prawa energetycznego oraz wykładni i stosowania prawa w sektorze energetycznym, członek International Federation of Industrial Energy Consumers, autor książki „Prawnoprocesowa sytuacja przedsiębiorstwa energetycznego w sprawach z zakresu regulacji energetyki” 

 
Błażej Mika – dyrektor Rynku Kart Płatniczych Banku Zachodniego WBK oraz Bartłomiej Ślusarczyk – Dyrektora Departamentu Marketingu PGE Obrót S.A za dostrzeżenie i kreatywne wykorzystanie uzupełniających się potencjałów sprzedażowych branży energetycznej i bankowej.
 
Dwóch strategów, z których każdy potrafi myśleć o potrzebach klientów dużo szerzej niż tylko w wąskim kontekście reprezentowanego przez siebie biznesu. Dzieląc się doświadczeniem, wymieniając najlepsze praktyki, stworzyli ofertę, która idealnie trafia w potrzeby klientów. Ich wspólna praca jest dowodem na to, że otwarte umysły menedżerów wyznaczają nowe standardy obecności na bardzo trudnym rynku usług dla osób indywidualnych.
 
 
SPECJALNE WYRÓŻNIENIE dla firmy XtraPlan – odebrał prezes Kuba Farbiarz
 
Za przygotowanie rewolucyjnych rozwiązań technologicznych umożliwiających  MŚP dynamiczny rozwój i efektywność działania.