Inwestycje.pl

« Powrót

Jak wybierać kredyty gotówkowe?

Wymarzone i wyczekiwane wakacje, nowy samochód lub konieczność wymiany zepsutego sprzętu gospodarstwa domowego – to zaledwie część sytuacji, w których niezbędne są nam większe środki finansowe. Jeżeli nimi nie dysponujemy, zaczynamy rozglądać się za kredytem gotówkowym. Najchętniej takim, który pozwoli nam spełnić nasze marzenia lub zaspokoić pilne potrzeby, a jednocześnie nie zrujnuje naszego domowego budżetu.

Sprawdź ranking


Koniec czasochłonnych wycieczek do poszczególnych banków, by otrzymać przykładowe oferty ich kredytów gotówkowych, samodzielnie je przeanalizować i wybrać produkt odpowiedni dla siebie. Nie wychodząc z domu i nie tracąc czasu, skorzystać możemy ze strony internetowej 17banków.com, na której znajdziemy dostępny bezpłatnie ranking kredytów. Oferty kilkunastu banków (dokładniej – siedemnastu) są tam ze sobą zestawione i porównane pod kątem ich szczegółów. Ranking jest aktualizowany na bieżąco i dzięki niemu możemy dowiedzieć się, który kredyt (i w jakim banku) będzie nas najmniej kosztować.

Przekalkuluj swój kredyt


Kalkulator kredytowy to kolejne narzędzie, które może nam pomóc w wyborze odpowiedniego dla siebie kredytu gotówkowego. W ciągu zaledwie kilku minut dowiemy się, jak prezentują się oferty poszczególnych banków w odniesieniu do kwoty, której potrzebujemy. Wpisując interesującą nas sumę, w łatwy sposób poznamy całkowite koszty planowanego zadłużenia, wartości miesięcznych rat czy pozostałe warunki, którymi nasz kredyt gotówkowy będzie związany. Dzięki temu też świadomie będziemy mogli podjąć najkorzystniejszą decyzję!

Porównaj oferty


Oferty zawsze warto porównywać – przede wszystkim po to, by móc wybrać najlepszą z nich. Dobrze jednak w tej kwestii zdać się na specjalistów (takich, jak 17banków.com), którzy doskonale wiedzą, na które elementy rozmaitych ofert zwracać szczególną uwagę. Skorzystanie z dostępnej porównywarki pozwoli na zapoznanie się z obiektywnymi informacjami, których źródłem są bankowe oferty. To nie tylko wspomniana wcześniej oszczędność czasu, ale także oszczędność pieniędzy. W ten sposób dowiemy się jednak nie tylko tego, w którym banku odsetki i dodatkowe opłaty będą najniższe, ale także tego, która instytucja zapewni nam najkorzystniejszy okres spłaty czy najbardziej odpowiednie warunki, które są związane z podpisywaniem umowy kredytowej.