Inwestycje.pl

« Powrót

Wideokonferencja Zarządu SARE dot. prezentacji działalności Grupy i planów rozwoju - 7 listopada, godz. 12:00

Zarząd Grupy SARE SA oraz inwestorzy.tv zapraszają na wideokonferencję poświęconą prezentacji działalności Grupy SARE i planów rozwoju w dniu 7 listopada o godzinie 12:00.  
 
Dziękujemy za udział w czacie inwesorskim, traskrypcja z przebiegu
czata zostanie opublikowana w serwisie inwestycje.pl


Informacje o Grupie:
Grupa SARE działa w branży komunikacji i marketingu w Internecie. Koncentrując się na segmencie marketing automation, pomaga w zwiększaniu sprzedaży produktów i usług swoich klientów. Poszczególne spółki z Grupy SARE oferują komplementarne usługi w obszarze planowania, realizacji i analizy efektów kampanii reklamowych, w szczególności za pomocą autorskich systemów oprogramowania oraz obszernych baz adresowych. Celem Grupy SARE jest integrowanie oraz zarządzanie wszystkimi kanałami komunikacji marketingowej, czego efektem jest zwiększanie rentowności przedsiębiorstw. Grupa kładzie nacisk na dedykowane narzędzia dla klientów, tworzone w celu zwiększania ich sprzedaży, przy jednoczesnym zmniejszaniu kosztów ich działań marketingowych. Autorskie systemy wykorzystywane są nie tylko w Polsce – system SARE dociera obecnie do 40 krajów świata.

W spotkaniu udział wezmą: Termin transmisji: 7 listopada 2018 roku, godz: 12:00


Zobacz także: Dariusz Piekarski o synergiach i planach SARE  

 
Albert „Longterm” Rokicki, #103 PYTANIA DO LONGTERMA (26.10.2018)   Paweł Szczepanik przedstawia: CYKL PAŹDZIERNIKOWY, WIG, WIG20, DOW JONES, SP500 | Analiza techniczna