Inwestycje.pl

« Powrót

Huawei - walentynkowa propozycja - kup smartwatch i otrzymaj sportową opaskę

Huawei przygotował specjalną ofertę walentynkową – każdy, kto między 8 a 24 lutego kupi smartwatch Watch GT, otrzyma sportową opaskę Band 2 Pro. Oferta dostępna będzie u operatorów Orange, Play i T-Mobile, a także w sklepach x-kom, Media Expert, EURO-NET, Media Markt, Komputronik, Neonet i Huawei Warszawa w Centrum Handlowym Arkadia.  

Od piątku 8 lutego do niedzieli 24 lutego, kupując smartwatch Huawei Watch GT, klient otrzyma opaskę Huawei Band 2 Pro. Oferta ważna jest w określonych dniach lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły oferty dostępne są u poszczególnych partnerów. 

Huawei Watch GT łączy w sobie elegancję klasycznego zegarka i zalety smartwatcha do zadań specjalnych z zaawansowanymi funkcjami sportowymi. Urządzenie wyposażone jest w kolorowy ekran AMOLED HD z dużym, czytelnym wyświetlaczem o przekątnej 1,39 cala i rozdzielczości 454 x 454 pikseli. 

Smartwatch z powodzeniem może pełnić rolę trenera i wspomagać użytkownika w uprawianiu sportu. Urządzenie współpracuje z systemami satelitarnymi GPS, GLONASS i GALILEO. Dostarcza informacje o pozycjonowaniu i wiarygodne zapisy ćwiczeń. Sensory rejestrują szereg danych, takich jak prędkość i długość pokonanego dystansu, trasę, puls, liczbę kroków, rodzaj chodu i spalane kalorie. Przetwarzając te informacje, smartwatch proponuje użytkownikowi trening dopasowany do jego celów. 

Przy regularnym użytkowaniu z uruchomionym GPSem, aktywną funkcją pulsometru, monitorowania snu, ćwicząc 90 minut w ciągu całego tygodnia i z włączoną opcją powiadomień, smartwatch Huawei GT działa na jednym cyklu ładowania nawet do 2 tygodni. 

Huawei Band 2 Pro to wysokiej klasy opaska fitness, która ułatwia codzienne treningi. Zawiera wydajną baterię i dokładny GPS, wyposażona jest w czytelny wyświetlacz PMOLED 0,91". Bransoletka oferuje dokładny pomiar tętna, aktywności fizycznej, a także monitoruje sen. Ponadto wyświetla powiadomienia o połączeniach telefonicznych. 

Promocja walentynkowa Huawei trwa od 8 do 24 lutego lub do wyczerpania zapasów.

opr. Wojciech Gryciuk