Inwestycje.pl

« Powrót

Huawei o outsourcingu usług IT


Dariusz Dobkowski dyrektor sprzedaży rozwiązań 
Data Center w Huawei Polska:
 

Rynek pamięci masowych w Polsce ma się bardzo dobrze. Według IDC w ub.r. zanotował on wzrost o 12 proc. Warto zaznaczyć, że Huawei w segmencie tego typu rozwiązań, w analogicznym okresie, urósł prawie czterokrotnie szybciej, bo o 44 proc. Jest to przede wszystkim wynik ciągle zacieśnianej współpracy firmy z jej kanałem partnerskim oraz bardzo dobrych parametrów wydajnościowych i funkcjonalnych oferowanych przez rozwiązania Huawei. Należy podkreślić, że są one potwierdzone przez niezależne organizacje branżowe i analityczne, takie jak Storage Performance Council 
(w zakresie testów porównawczych SPC-1) i ESG Lab, czy rekomendację zakupową DCIG. 
W opinii Huawei klienci, aby sprostać obecnym i przyszłym wyzwaniom, potrzebują nowoczesnej technologii, którą można znaleźć w rozwiązaniach Flash opracowanych przez firmę. Jeszcze cztery lata temu technologia SSD była pięciokrotnie droższa niż dyski HDD. Obecnie tylko dwa razy i to z tendencją spadkową. 
Mając to wszystko na uwadze, Huawei zaproponował swoim partnerom i klientom zakup macierzy Flash w ramach – trwającej do 30 czerwca br. – promocji Flash Only, która jest oparta na zasadzie 1:1. Oznacza to, że w cenie dysków HDD 10K oferujemy taką samą pojemność fizyczną na dyskach SSD. Umożliwia to więc zakup tej technologii przez klientów, którzy byli nią zainteresowani, ale do tej pory dostępny  budżet im na to nie pozwalał. 
Druga oferta specjalna to Flash Ever, która jest dostępna dla pamięci Dorado 5000/6000/18 000. Przy zakupie tych rozwiązań oferujemy opcjonalną gwarancję redukcji pojemności dyskowej, co efektywnie obniża ich cenę. Ponadto oferujemy możliwość nabycia dodatkowej trzyletniej gwarancji wymiany używanych kontrolerów macierzy na ich najnowszą generację.

opr. Vladymir Andreikin