Inwestycje.pl

« Powrót

Czy analitycy dobrze typują? Spółka dnia ENERGA

 Analitycy Domu Maklerskiego Alior Banku w porannej analizie (26.06.2019) zwracają uwagę na obecną sytuację techniczną spółki ENERGA.Na wykresie rocznym spółki, rysują się linie wsparcia i oporu. Analitycy wskazują poziomy cenowe odpowiednio na 7,16-7,35 zł i 8,02; 8,46 zł

"Strona kupująca broni wsparcia na 7,35 zł, które na początku maja zostało nieznacznie naruszone. Późniejsze odbicie wyznaczyło zakres pierwszego oporu na 8,02 zł, a trwająca ostatnio korekta zatrzymała się powyżej majowego dołka. W ciągu kilku ostatnich sesji rozkład zmian cen i wolumenów sprzyja popytowi, a w trackie wczorajszej sesji kurs ponownie wydostał się powyżej 7,35 zł." - komentują analitycy BM Alior Banku.

Zobacz także: Energa miała 186 mln zł zysku netto, 554 mln zł EBITDA w I kw. 2019 r.

Niniejszy raport zawiera analizę techniczną wybranych spółek na GPW. Kryterium wyboru danej spółki do opracowania jest wystąpienie technicznych przesłanek w perspektywie dziennej. Raport nie powinien być traktowany, jako sugestia zawierania konkretnych transakcji rynkowych.

BM Alior Bank

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
Paweł Szczepanik przedstawia: PROSTE NARZĘDZIA W ANALIZIE TECHNICZNEJ | Analiza techniczna   startupy.tv| Lesław Sierocki, Companion Sp. z o.o.