Inwestycje.pl

« Powrót

Mercator Medical ma umowę z Yusen Logistics o świadczenie usług logistycznych

Mercator Medical zawarł z Yusen Logistics umowę o świadczenie usług logistycznych. Przedmiotem umowy są typowe usługi związane z przyjmowaniem przesyłek kontenerowych, magazynowaniem towarów i kompletacją wysyłek. Umowa została zawarta na czas określony do 4 maja 2025 r.

Usługi będą świadczone w nowym magazynie zlokalizowanym przy terminalu kontenerowym w Gdańsku, podano.

"Precyzyjne ustalenie wartości umowy nie jest możliwe, jednakże emitent szacuje, że łączna wartość świadczeń wynikających umowy w przewidywanym okresie jej obowiązywania przekroczy 30 mln zł. Zawarcie umowy związane jest z planowanym rozwojem i wzrostem skali działalności grupy emitenta i ma na celu m.in. zapewnienie odpowiedniego poziomu serwisu" - czytamy w komunikacie.

Grupa Mercator Medical podaje, że jest liderem w Polsce oraz jednym z kluczowych graczy w Europie Środkowo-Wschodniej na rynku jednorazowych rękawic medycznych. Należy do niej zakład produkcyjny w Tajlandii. Grupa działa globalnie w ponad 50 krajach. W 2013 r. spółka debiutowała na GPW.

Źródło: ISBnews

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
Paweł Szczepanik przedstawia: PROSTE NARZĘDZIA W ANALIZIE TECHNICZNEJ | Analiza techniczna   STARFUNDS PRZEŚWIETLA FUNDUSZE: Baltic Capital TFI SA