Inwestycje.pl

« Powrót

Golf: Spędź zimę w tropikach

Jeśli nie do końca odpowiada Wam polski klimat na granie w golfa w styczniu czy w lutym, Adam Mitukiewicz wraz z Travel and Action przygotował ciekawą ofertę wycieczek – do Egiptu, Turcji oraz na Teneryfę.

Każdy z wyjazdów przygotowany została kompleksowo – cena zawiera przelot, zakwaterowanie, wyżywienie, green fee, podatki, ubezpieczenia i innego rodzaju cuda wianki, tak abyście nie musieli martwić się o żadne szczegóły i mogli skupić się wyłącznie na wypoczynku. A wypoczynek zapowiada się naprawdę ciekawie.

Egipt, Taba 13-20 stycznia 2010 r.

Taba do nie dawna była małą wioską beduińską, dziś staje się centrum turystycznym północnej części Zatoki Arabskiej. Miejsce to jest atrakcyjne dla turystów przede wszystkim dzięki malowniczemu wybrzeżu Zatoki Akaba, cudownym plażom, zatokom oraz urzekającym widokiem na sąsiednie kraje: Jordanię, Izrael i Arabię Saudyjską. To urocze wybrzeże zachwyca niewielkimi lagunami, wysepkami i fiordami kontrastującymi z surowością dziewiczych krajobrazów górskich.
 

TABA HEIGHTS GOLF RESORT – nowe, 18-dołkowe pole zaprojektowane przez John’a Sanford pozwala na zachwycanie się podczas gry widokiem morza i jednocześnie gór. Według słynnej globtroterki Kasi Nieciak to najlepsze pole golfowe w Afryce, jeśli chodzi o położenie, projekt, a także o jakość – podobno mucha nie siada. Pole jest tak zaprojektowane, że dla graczy początkujących lub średniozaawansowanych jest łatwe i przyjemne, natomiast dla bardziej wymagających jest ogromnym wyzwaniem z tylnych tee.

Zakwaterowanie: InterContinental Resort Taba Heights 5*

Koszt: poniżej 5000 PLN

Turcja, Belek 30 stycznia – 6 lutego 2010 r.

Belek to wspaniałe miejsce leżące nad błękitną taflą Morzem Śródziemnym, pośród piaszczystych plaż i urzekających krajobrazów. Region uznawany za światowy skarb naturalnego piękna spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających turystów. Ośrodki hotelowe posiadają kolorowe ogrody z lasami piniowymi, są wyposażone we wszelkie udogodnienia o najwyższym standardzie. Belek to również raj dla osób chcących aktywnie spędzać czas wolny uprawiając sporty wodne oraz dla spragnionych relaksu poprzez wygrzewanie się na złocistych plażach.

KARYA GOLF COURSE najnowsze pole w Belek, otwarte w listopadzie 2008r. Zaprojektowane przez Petera Thomsona, na wzór angielskich pól wrzosowych. 18 dołków, PAR 72, 6570 m. Nowoczesna Akademia posiada długi na 300 m DR, 130 m putting oraz 2 studia do treningu.

NATIONAL GOLF COURSE to najstarsze pole w Belek (1994). Zaliczane do pierwszej 50 pól w Europie. 18 dołkowe, PAR 72, długość 6232m. Na akademię golfa składa się 40 stanowiskowy DR, 2 putting greny, bunkry oraz 9 dołkowe pole treningowe 9 dołków, Par 29.

Zakwaterowanie: Hotel Sueno Golf Belek

Koszt: około 900 euro

Hiszpania, Teneryfa, 21-28 lutego 2010 r.

Największa z Wysp Kanaryjskich – Teneryfa (2034 km2) jest zarazem najbardziej górzysta - dominujący nad Teneryfą Pico del Teide to najwyższy szczyt Hiszpanii. Jałowe wschodnie wybrzeże ostro kontrastuje z soczyście zieloną częścią północno-zachodnią.  Oceaniczno-subtropikalny klimat wysp powoduje, że turyści odwiedzający wyspę nie będą narażeni na męczące upały – temperatury na wyspie są umiarkowane. Playa de las Americas jest największym i najlepiej zaprojektowanym centrum turystycznym na Wyspach Kanaryjskich.

GOLF DEL SUR: Z urozmaiconego 27-dołkowego pola, par 72, prowadzą trzy drogi do Klubu Golfowego. Szerokie fairwaye i czarne, piaskowe bunkry sprawiają, że gra na tym polu wymaga sporych umiejętności i precyzji.

AMARILLA GOLF:
18-dołkowe pole położone jest w południowej części Teneryfy, tuż nad brzegiem oceanu. Niesamowity krajobraz oraz bujna kanaryjska roślinność dostarcza gościom sprawią, że gra na tym polu jest niezwykłą przyjemnością.

Zakwaterowanie: Hotel Golf Plaza SPA Resort

Koszt
: około 1200 Euro.

W trakcie każdej wycieczki odbywać będą się poranne kliniki golfa, a także popołudniowe konsultacje golfowe połączone z video analizą. Jeden z najlepiej wykwalifikowanych polskich zawodowców (PGA Fully Qualified Golf Professional), Adam Mitukiewicz będzie opiekował się golfistami w trakcie całego pobytu. To niepowtarzalna okazja aby podnieść swoje umiejętności, zwiedzić nowe miejsca, a także zintegrować się z golfistami z całej Polski.

Źródło -  tekst i foto: golf24.pl

an