Akademia Rodzinnych Finansów w nowej odsłonie

27.08.2015 07:58  Private Banking
Akademia Rodzinnych Finansów w nowej odsłonie Provident Polska rusza z odświeżonym i nowoczesnym portalem edukacyjnym „Akademia Rodzinnych Finansów”. Strona w przystępny sposób pokaże, jak ugryźć finanse, gdzie szukać oszczędności i jak zrównoważyć wydatki na potrzeby i przyjemności.

Na portalu znajdziemy wiele przydatnych informacji na temat tego, na co uważać przy podpisywaniu umowy, jakie urządzenia pochłaniają w domu najwięcej energii lub jak zorganizować święta bez uszczerbku w domowych finansach. Na stronie można zapoznać się również z poradami z zakresu oszczędzania, a rodzice dowiedzą się, jak o pieniądzach rozmawiać ze swoimi pociechami. Akademia Rodzinnych Finansów jest pomocnym narzędziem do rozsądnego planowania i zarządzania domowym budżetem. Platforma w przystępny sposób spina wszystkie tematy poświęcone edukacji finansowej jest nowoczesna i łatwa w obsłudze.

Edukacja finansowa to jeden z najważniejszych filarów działalności i jednocześnie kluczowy punkt strategii CSR naszej firmy. Mamy nadzieję, że nowa forma strony zainteresuje tych, którzy chcieliby wiedzieć, jak znaleźć równowagę w rozporządzaniu domowym budżetem – mówi Gabriela Bar, Kierownik ds. CSR Provident Polska. Nowa strona będzie dla nas także punktem wyjścia do kolejnych inicjatyw edukacyjnych, które zamierzamy realizować w niedługim czasie – dodaje Gabriela Bar.

Akademia Rodzinnych Finansów to program edukacji finansowej firmy Provident Polska, którego celem jest szerzenie wiedzy, rozwijanie umiejętności i kształtowanie pozytywnych nawyków potrzebnych do umiejętnego zarządzania finansami domowymi. Strona jest dostępna pod adresem: http://arf.edu.pl/

PROVIDENT

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


finanse_osobiste