Koparki kołowe ATLAS

12.06.2015 11:33  Rolnictwo
Firma ATLAS to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów maszyn budowlanych nie tylko w Europie. Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu Atlas dostarcza maszyny najwyższej jakości z możliwością wielofunkcyjnego zastosowania.

Użytkownicy od lat doceniają niezawodność, wyjątkową precyzję wykonania, unikalne rozwiązania konstrukcyjne, które bez wątpienia przekładają się na wysokie osiągi oraz komfortową i wydajną pracę.

Atlas w swojej szerokiej gamie produktów szczególną uwagę poświęcił koparkom kołowym. Dostępna gama koparek o masie w przedziale 14 – 24 tony, (są to odpowiednio modele 140W, 150W, 160W, 160Wsr, 180Wsr, 190W, 220W.) daje szerokie możliwości dopasowania odpowiedniej maszyny pod indywidualne potrzeby klienta.

Koparki kołowe Atlas to zwrotne i uniwersalne maszyny, z powodzeniem znajdują zastosowanie na każdej budowie. Atlas oddaje do dyspozycji maszyny o doskonałej stabilności, dysponujące dużą mocą oraz maksymalną wydajnością, a przy tym są niezwykle ekonomiczne. Wyposażone w mocny i precyzyjny układ hydrauliczny z niezależnymi pompami. Optymalne rozłożenie masy i doskonale zaprojektowane punkty podparcia powodują że koparki kołowe Atlas są bardzo stabilne podczas wykonywania najcięższych prac zarówno na wprost jak i w poprzek maszyny, w połączeniu z bardzo wydajną i precyzyjną hydrauliką jaką Atlas oferuje w każdym ze swych modeli powoduje, że koparki kołowe Atlas zostawiają konkurencję daleko z tyłu.

Jednym ważniejszych parametrów poza osiągami technicznymi jest ergonomia i komfort pracy. Cechą wyróżniającą koparki Atlas jest intuicyjna obsługa. Prosty i czytelny wyświetlacz pozwala na kontrolę podstawowych parametrów maszyny.

Wyjątkowo komfortowa, łatwa w utrzymaniu czystości kabina z szerokim wejściem oraz doskonała widoczność zapewnia optymalne warunki pracy. Uzupełnieniem jest wsteczny monitoring z kolorowym monitorem LCD w kabinie jako wyposażenie standardowe. Operator dysponuje trzema trybami pracy: Fine, Eco, Power z możliwością manualnego ustawiania programów pracy w zależności o warunków pracy. Dodatkowo każda maszyna wyposażona jest w funkcje automatycznego gaszenia silnika, gdy przez dłuższy czas nie jest wykonywana żadna praca. Czas po jakim wyłączy się maszyna można regulować w przedziale 0,5 – 10 min. Pozwala to na oszczędność paliwa rzędu 7 – 15%.

W standardzie koparki kołowe Atlas wyposażone są w dwie dodatkowe linie hydrauliczne pozwalające wykorzystać w pełni możliwości jakie daje maszyna. Klient ma do wyboru kilka konfiguracji ramion, system podparcia maszyny (lemiesz, podpory w różnych kombinacjach) oraz duży wybór wyposarzenia dodatkowego. W połączeniu z bardzo szeroką gamą osprzętu jaki oferuje Atlas sprawia, że maszyny są niezwykle uniwersalne i wszechstronne.  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes