Jesteś w: Manager » Rynek

Open Source: Red Hat zaprasza na swoją najważniejszą konferencję technologiczną w Polsce – Red Hat Forum 2019

09.10.2019 21:00  Rynek
Konferencja odbędzie się 5 listopada 2019 r. na  Stadionie Narodowym. Wstęp na konferencję jest bezpłatny dla zarejestrowanych wcześniej uczestników.

Budowa i utrzymanie skalowalnej chmury hybrydowej, wdrożenie strategii konteneryzacji, automatyzacja infrastruktury IT czy budowa aplikacji natywnych dla chmury – to tylko część z ciekawych tematów, które zostaną poruszone na zbliżającej się konferencji Red Hat Forum 2019 w Warszawie. Odbędzie się ona już 5 listopada 2019 roku. Hasło przewodnie „Poszerz swoje horyzonty” nawiązuje do rozwiązań Red Hat, które pomagają organizacjom stale poszerzać swoje możliwości i tym samym zwiększać swoją wydajność i konkurencyjność. 

Obecnie 54 proc. wszystkich aplikacji działających w infrastrukturze chmury publicznej działa na maszynach wirtualnych z systemem Linux. Linux stał się standardem dla wysoce dostępnych, niezawodnych i krytycznych obciążeń roboczych w centrach danych i środowiskach chmury obliczeniowej. Cieszymy się, że możemy aktywnie wspierać biznes w osiąganiu coraz lepszych wyników oraz definiować rynek rozwiązań chmurowych klasy biznesowej. Red Hat Forum jest świetną okazją do tego, aby przedstawić najnowsze technologie open source oraz to, jakie wynikają z nich możliwości rozwoju dla polskich przedsiębiorstw” – powiedział Adam Wojtkowski, Dyrektor Generalny, CEE, Red Hat. 

Eksperci, partnerzy i klienci Red Hat opowiedzą o swoich praktycznych doświadczeniach oraz możliwości wykorzystania technologii Open Source do strategicznego rozwoju organizacji o różnych wielkościach i reprezentujących różne sektory, m.in. bankowość, telekomunikacja, sektor publiczny, energetyka. Prelegenci zaprezentują również najlepsze praktyki skutecznej automatyzacji w oparciu o Ansible, przykłady wdrożenia rozwiązania Red Hat OpenShift w branży usług finansowych, czy strategie wdrażania konteneryzacji. Zawansowana wiedza, przykłady wdrożeń i szereg ekspertów gotowych odpowiedzieć na najtrudniejsze ptania – to wszystko już 5 listopada podczas Red Hat Forum 2019. 

Na tegorocznym forum omówione zostaną również funkcje najnowszych rozwiązań, m.in. Red Hat – Red Hat Enterprise Linux 8 i OpenShift 4. Poza sesjami ogólnymi uczestnicy będą mogli uczestniczyć w jednej z czterech ścieżek technicznych: infrastruktura i chmura hybrydowa, automatyzacja i zarządzanie IT, aplikacje natywne dla chmury, integracja aplikacji i middleware. 

Wśród licznych prelegentów znajdą partnerzy, klienci, a także menedżerowie i eksperci Red Hat, a wśród nich: Adam Wojtkowski, Dyrektor Generalny, CEE oraz Eric Shabell, Global Technology Evangelist and Portfolio Architect Director, Red Hat.

Więcej informacji o programie i uczestnikach Red Hat Forum 2019, a także formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej organizatora

Wojciech Gryciuk

 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager