Polska na targach medycznych w Dubaju

29.01.2018 15:03  Rynek Zdrowia
Polska na targach medycznych w Dubaju Ponad 40 polskich firm uczestniczy w otwartych dzisiaj targach medycznych w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To drugie co do wielkości spotkanie branżowych firm medycznych na świecie. Bierze w nich udział 4 tysiące wystawców.

Z roku na rok Polaków na targach Arab Health jest coraz więcej - podkreśla Filip Kantowicz, organizator polskich stoisk. Według niego Polacy mogą pochwalić się ugruntowaną marką, jeśli chodzi o producentów stentów, elektromonitory, wyposażenie sal i łóżka szpitalne, a także najnowsze technologie. W tym roku dużym zainteresowaniem cieszą się firmy wytwarzające sprzęt dla coraz bardziej popularnej telemedycyny. Są to między innymi podręczne urządzenia EKG i mobilny aparat mierzący tętno dziecka i matki w czasie ciąży.

"Interesują mnie aparaty niszowe, których nikt dotąd nie wprowadził na rynek. Jestem zaskoczony, że polska technologia jest tak dobrze rozwinięta. Do tego macie bardzo dobre ceny" - mówi jeden z odwiedzających polskie stoisko, który zainteresował się podręcznym EKG.

Organizatorzy spodziewają się w tym roku ponad 100 tysięcy odwiedzających. Zorganizowane po raz 43 targi potrwają do czwartku.

IAR


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes