Jesteś w: Strona główna » Biznes » Start-up

Kiedykasa.pl

31.05.2010 13:34  Start-up
Kiedykasa.pl
Kiedykasa.pl to serwis informujący o szybkości realizacji przelewów pomiędzy polskimi bankami. Prosty i wygodny kalkulator czasu realizacji przelewów umożliwia sprawdzenie terminu, w którym na koncie powinny się znaleźć środki przesłane z innego lub tego samego banku.

Korzystanie z serwisu jest darmowe, proste i nie wymaga logowania. Po wybraniu banku, z którego wysłano środki i banku docelowego oraz czasu wystawienia zlecenia przelewu, system od razu określa termin, w którym pieniądze powinny znaleźć się na koncie.

Kiedykasa.pl to narzędzie, które ma ułatwić planowanie przelewów ludziom i firmom, czekającym na wynagrodzenia, zapłatę za fakturę lub chcących spłacić w terminie ratę kredytu, podatek czy składkę ubezpieczenia itp.. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie życia ludziom, dla których termin realizacji przelewu ma duże znaczenie.

Narzędzie różni się od podobnych rozwiązań obecnych na rynku. Opiera się nie tylko na tabelach sesji systemu rozliczeniowego ELIXIR i tabelach sesji banków, ale także na analizie terminowości realizacji przelewów przez te instytucje.

Serwis został stworzony przez firmę Nexonic z Bielska-Białej, jako narzędzie do użytku wewnętrznego. Pozytywne wrażenia pierwszych użytkowników zachęciły twórców do jego upublicznienia. Serwis ma charakter informacyjny. Firma nie wyklucza  skomercjalizowania projektu w przyszłości.

KiedyKasa.pl

kg

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes