Jesteś w: Strona główna » Biznes » Start-up

Rewolucja w rozliczeniach kontraktów z NFZ

28.09.2011 11:51  Start-up
Rewolucja w rozliczeniach kontraktów z NFZ
Obowiązek prowadzenia comiesięcznych rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia wymaga od lekarzy nie lada wysiłku. Bezpłatny portal dla lekarzy eNFZ.pl upraszcza ten proces do minimum. 
 
 
eNFZ.pl  to nowopowstały portal,  który  oferuje szybkie i bezpłatne rozliczenia z NFZ wraz z automatyczną weryfikacją danych. eNFZ.pl przeznaczony jest dla lekarzy specjalistów oraz osób zarządzających prywatną placówką medyczną. Portal stanowi alternatywne rozwiązanie w stosunku do już istniejących systemów oferowanych na rynku. Jest łatwy w obsłudze, przejrzysty, darmowy, z pełną automatyzacją procesu rozliczeń, możliwością importu danych z pliku itp.

Osoby korzystające z systemu rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia przy pomocy portalu eNFZ.pl mają do dyspozycji szereg usprawnień, których brakuje w dotychczasowych systemach, takich jak terminarz wizyt, gruper czy powiadamianie pacjentów o wizycie poprzez SMS. Aktualizacje dokonują się automatycznie, co pozwala na uniknięcie problemów związanych samodzielnym aktualizowaniem. Program weryfikuje wprowadzone dane automatycznie poprawiając błędy, co minimalizuje ryzyko nieotrzymania refundacji z NFZ.
 
eNFZ.pl jest wyjątkowo praktyczny. Program działa on-line –  użytkownik ma 24-godzinny dostęp do informacji z dowolnego miejsca. Ponieważ program, dostępny pod adresem www.enfz.pl jest niezależny od systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerze, jedyne, co potrzeba do prowadzenia rozliczeń, to dowolny komputer podłączony do Internetu, z dowolną przeglądarką Internetową. Korzystanie z serwisu pozwala zaoszczędzić wiele czasu, pieniędzy i nerwów.

opr.tm
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com
biznes