Jesteś w: Strona główna » Biznes » Start-up

SmakPracy.pl

30.06.2010 15:41  Start-up
SmakPracy.pl
SmakPracy.pl to pierwsza w Polsce, unikalna internetowa mapa pracy  Twojej okolicy. Jest ona integralnym połączeniem ogłoszeń o pracę i mapy Google.

SmakPracy.pl pozwala zatem w sposób łatwy i szybki, na znalezienie wyłącznie aktualnych ofert pracy z Twojej okolicy, posługując się w tym celu jedynie mapą Google. Innowacyjne narzędzie, za jakie należy uznać główny mechanizm funkcjonowania serwisu, pozwala na odnalezienie ofert pracy z danego miasta i okolicy, których lokalizacja jest zaznaczona dokładnie na mapie, tylko po wpisaniu w wyszukiwarkę miejscowości, ulicy lub też kodu pocztowego. Na zapytanie użytkownika, wyszukiwarka zwraca wyniki w postaci ogłoszeń pracy z zaznaczeniem miejsc, gdzie pracodawca chce Ciebie zatrudnić, na mapie Google.

Portal SmakPracy.pl całkowicie zmienia wizerunek internetowej wyszukiwarki pracy. Ma za zadanie ustrzec użytkowników przed koniecznością długiego i nużącego przeglądania kolejnych stron z ogłoszeniami pracy, które najczęściej są prezentowane w mało przejrzystej formie. Daje on możliwość przeszukiwania ogłoszeń, biorąc pod uwagę tylko te, które zamieścił potencjalny pracodawca z najbliższej okolicy. Użytkownik sam podejmuje  decyzję, w jakim obrębie szukać pracy, czy w najbliższej okolicy, czy też po drugiej stronie miasta.

Celem istnienia portalu jest zgromadzenie w jednym miejscu, na jednej mapie, wszystkich aktualnych ofert pracy z całej Polski, które byłyby na dodatek uzupełniane na bieżąco.

SmakPracy.pl

kg


 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes