Jesteś w: Strona główna » Biznes » Start-up

Twojeporady.pl

23.06.2010 16:02  Start-up
Twojeporady.pl
Twojeporady.pl to unikalny w polskim Internecie serwis, dla ludzi poszukujących porad prawników, ekonomistów, urzędników z dziedziny prawa, podatków, nieruchomości, ubezpieczeń, kredytów, inwestycji i dotacji.

W serwisie można znaleźć odpowiedzi na setki „z życia wziętych” pytań, dziesiątki dokumentów i wniosków do pobrania, jak również ciekawe artykuły tematyczne opisujące bieżące wydarzenia. Teraz bez wychodzenia z domu i za niewielkie pieniądze uzyskać można fachową pomoc specjalistów.

Innowacyjna koncepcja serwisu polegająca m.in. na możliwości zadania pytania Ekspertom w formie licytacji i oczekiwania na najlepszą cenę za odpowiedz, jak również mechanizmy weryfikacji Ekspertów opracowane zostały przy współpracy z grupą prawników i  specjalistów ds. wizerunku.

Serwis podzielony jest na dwie części: „DLA CIEBIE” i „DLA FIRMY”.  Dział „DLA CIEBIE” stworzony jest z myślą o osobach prywatnych, poszukujących porad i rozwiązań prawnych dotyczących ich życia osobistego. Dział „DLA FIRMY” powstał natomiast z myślą o osobach prowadzących działalność gospodarczą, małych i średnich przedsiębiorstwach tak, aby ułatwić podjęcie różnorodnych decyzji towarzyszących zarządzaniu firmą.

Twojeporady.pl

kg

 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes