Jesteś w: Strona główna » Biznes » Start-up

sosrodzice.pl

13.07.2012 09:12  Start-up
Rozwój dziecka jest fascynujący. Codziennie dzieje się coś nowego. Niestety, jest również trudny, męczący i pełen wątpliwości, a nawet strachu. Jako młode mamy mamy tego świadomość, dlatego zdecydowałyśmy się stworzyć portal dla rodziców, w którym będziemy mogły podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami.

Sosrodzice.pl to nowy portal parentingowy poruszający bieżące tematy. Piszący na tematy, o których wiele innych stron milczy. Poruszamy trudne kwestie, recenzujemy produkty, tworzymy rodzicielskie kity oraz hity oraz przygotowujemy mapę miejsc dla rodziców. Osobny dział poświęcony jest recenzjom książek: poradników dla rodziców. Nie przechodzimy obojętnie obok ciekawych inicjatyw, piszemy o kobiecych pasjach oraz nie zapominamy, że rodzice to także kobiety i mężczyźni. Każdego tygodnia publikujemy aktualną listę promocji z polskich sklepów, pomagając rodzicom w nabywaniu produktów dla dzieci i rodziców w niższych cenach.

Sosrodzice.pl tworzony jest przez ekspertów: psychologów, dietetyków, logopedów oraz prawników. Na bieżąco aktualizowany oraz organizujący ciekawe konkursy. Zapraszamy!

az


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com
biznes