Wrocławskie i warszawskie firmy gonią za marzeniami podopiecznych Fundacji Everest - ostatnie miejsca na Bieg Firmowy 2019

06.05.2019 11:35  Szkolenia i Konferencje
 Wrocławskie i warszawskie firmy gonią za marzeniami podopiecznych Fundacji Everest - ostatnie miejsca na Bieg Firmowy 2019
Trwają zapisy na Bieg Firmowy 2019 we Wrocławiu i w Warszawie. Wrocławska edycja odbędzie się 18 maja na terenie Stadionu Olimpijskiego, a warszawska 8 czerwca na terenie Kampusu AWF. Aby pomóc 8 podopiecznym Fundacji Everest w tym roku pobiegnie aż 13 000 pracowników z 700 firm.
Ilość pakietów startowych topnieje z dnia na dzień!
 
Bieg Firmowy - charytatywna sztafeta dla firm
 
Bieg Firmowy to charytatywna pięcioosobowa sztafeta biegowa przeznaczona dla firm we Wrocławiu i w Warszawie. Każdy z uczestników ma do przebiegnięcia dystans 5 km. Ideą biegu jest działalność charytatywna, integrująca pracowników w ramach firm i branż, a także promowanie aktywności fizycznej. Jest to największe sportowe wydarzenie dla firm na Dolnym Śląsku i bardzo popularny event biegowy w Warszawie.
 
Przez 6 lat istnienia Biegu Firmowego wspólnie przekazaliśmy 553 592 PLN na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest!
 
Widok tysięcy biegaczy stojących na starcie Biegu Firmowego co roku pokazuje, że bezinteresowna pomoc nadal istnieje. Ogromnie cieszy nas tak duża frekwencja oraz zainteresowanie ze strony firm. W tym roku po raz kolejny zwiększyliśmy ilość pakietów startowych, a wszystko po to aby zgromadzić więcej środków na rzecz podopiecznych Fundacji Everest - Ewa Mróz, prezes Fundacji Everest
 
“Wideorelacja z poprzedniej edycji we Wrocławiu i w Warszawie”
 
Atrakcje podczas Biegu Firmowego 2019
 
Bieg Firmowy to nie tylko sportowe wyzwanie ale przede wszystkim pomoc najbardziej potrzebującym, doskonała zabawa dla całych rodzin oraz integracja pracowników. Prócz samego biegu organizatorzy przygotowali m.in. atrakcyjne miasteczko biegowe, strefy integracyjne, strefy EXPO oraz Bieg Krasnala. Wszystkie działania nie byłyby możliwe bez pomocy sponsorów i partnerów biegu.
 
Bieg Firmowy to jedno z tych wydarzeń, w które chętnie angażują się nasi pracownicy, nie tylko poprzez aktywne uczestnictwo w zawodach, ale także wsparcie przy organizacji samego wydarzenia. Po raz pierwszy pobiegliśmy razem w 2015 roku - od dwóch lat Credit Suisse Poland pełni rolę sponsora strategicznego Biegu Firmowego, tym razem także w Warszawie. Cieszy nas to, że promując aktywność fizyczną, robimy wiele dobrego, a postawa „support through sport” znajduje swoje odzwierciedlenie w naszych działaniach. - Roksana Obuchowska-Waslicka - Communications Lead for Poland
 
Jak zgłosić swoją drużynę do Biegu Firmowego?
 
W celu zgłoszenia drużyny wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.biegfirmowy.pl/rejestracja oraz uiścić opłatę startową w wysokości zależnej od wybranego pakietu startowego:
 
● Pakiet STANDARD - 79 PLN netto/os (395 PLN netto/drużyna)
● Pakiet PREMIUM - 109 PLN netto/os (545 PLN netto/drużyna)
 
Pakiety startowe rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Na ten moment zostało tylko niecałe 2 000 miejsc. Pakiety PREMIUM na Bieg Firmowy we Wrocławiu zostały już wyprzedane. Jeśli chcesz wziąć udział w Biegu Firmowym to zapisz swoją drużynę jak najszybciej i dorzućcie swoje kilometry do pomocy podopiecznym Fundacji Everest.
 
Sponsorami Biegu Firmowego są:
 
KRUK S.A. – Sponsor Główny we Wrocławiu
3M – Strategiczny Sponsor w Polsce i Sponsor Główny w Warszawie
AmRest, Collins Aerospace, Credit Suisse Poland, WABCO – Sponsorzy Strategiczni we Wrocławiu
Credit Suisse Poland, Multisport – Sponsorzy Strategiczni w Warszawie
Kaufland, LG Electronics, Pyszne.pl, QIAGEN – Sponsorzy Wspierający we Wrocławiu
Marsh & McLennan Companies, Volkswagen Krotoski-Cichy Warszawa - Sponsorzy Wspierający w Warszawie
Deviniti - Partner Technologiczny"

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes