04.04 Konferencja Energetyczna EuroPOWER

04.04.2018 02:59  Szkolenia i Konferencje
04.04 Konferencja Energetyczna EuroPOWER W Warszawie dziś (04.04) początek dwudniowej Konferencji Energetycznej EuroPOWER. To najważniejsze spotkanie, dotyczące rozwoju sektora energii w Polsce. Od początków powstania wydarzenie stawia sobie za cel mówienie o najbardziej aktualnych wyzwaniach i problemach dotyczących branży.

Co pół roku w ramach konferencji wszyscy kluczowi przedstawiciele branży gromadzą się, aby wspólnie przedyskutować najistotniejsze zmiany zachodzące na rynku, przeanalizować nowe trendy oraz modele biznesowe, pozwalające realizować przyjęte strategie.

Zakres tematyczny konferencji EuroPOWER przygotowuje Rada Programowa. W jej skład wchodzą prezesi i członkowie zarządów kluczowych dla rynku podmiotów oraz reprezentanci administracji rządowej.

Podczas obecnej, 27. konferencji, poruszone zostaną tematy związane między innymi z priorytetami Pakietu Zimowego i polityki energetycznej Unii Europejskiej, rozwojem elektromobilności i kogeneracji w Polsce, digitalizacją w energetyce, rynkiem mocy i międzynarodową współpracą gazową.

IAR

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes