12 600 biegaczy z 900 firm pobiegło dla podopiecznych Fundacji Everest

17.06.2019 11:31  Szkolenia i Konferencje
12 600 biegaczy z 900 firm pobiegło dla podopiecznych Fundacji Everest Siódme edycje Biegu Firmowego we Wrocławiu i w Warszawie przeszły do historii. Rekordowa liczba, bo aż 12 600 pracowników wystartowało 18 maja i 8 czerwca w charytatywnej sztafecie dla firm. Każdy z uczestników przebiegł 5 km, aby pomóc 5 podopiecznym Fundacji Everest.

Kolejna rekordowa liczba pracowników na starcie Biegu Firmowego we Wrocławiu i w Warszawie pokazuje, że coraz więcej firm jest otwartych na pomoc najbardziej potrzebującym. Dzięki takim inicjatywom możemy pomagać ale również świetnie się integrować firmowo, branżowo oraz spędzać czas całymi rodzinami. Mamy nadzieję, że za rok wystartuje jeszcze więcej biegaczy i wesprze podopiecznych Fundacji Everest - mówi Ewa Mróz, prezes Fundacji Everest
 
Szczytny cel i świetna okazja do integracji
 
Pracownicy wrocławskich i warszawskich firm spotkali się na kompleksie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu i Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie przede wszystkim w celu pomocy najmłodszym. Oprócz wyzwania biegowego czekało na uczestników atrakcyjne miasteczko biegowe, strefy integracyjne, strefy EXPO oraz Bieg Krasnala, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych biegaczy.
 
Kilkadziesiąt firmowych stref integracyjnych, strefy EXPO, bogate zaplecze gastronomiczne, mnóstwo atrakcji dla dzieci oraz doskonała pogoda sprawiły, że dzień Biegu Firmowego zostanie zapamiętany przez uczestników jako czas pełen uśmiechu i integracji.
 
Bieg Krasnala - 1 000 małych biegaczy

Jak co roku ogromnym zainteresowaniem cieszył się Bieg Krasnala, który jest ważną częścią Biegu Firmowego. 1 000 Krasnali pobiegło w trzech grupach wiekowych oraz na trzech dystansach. Uśmiechy towarzyszące dzieciom potwierdzają, że była to dla nich świetna sportowa zabawa.
 
Zapraszamy do obejrzenia oficjalnej fotorelacji na stronie Biegu Firmowego na facebooku.
 
W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim zaangażowanym zawodnikom, firmom oraz sponsorom Biegu Firmowego:
 
KRUK S.A. – Sponsor Główny we Wrocławiu
 
3M – Strategiczny Sponsor w Polsce i Sponsor Główny w Warszawie
 
AmRest, Collins Aerospace, Credit Suisse Poland, WABCO – Sponsorzy Strategiczni we Wrocławiu
 
Credit Suisse Poland, Multisport – Sponsorzy Strategiczni w Warszawie
 
Kaufland, LG Electronics, Pyszne.pl, QIAGEN – Sponsorzy Wspierający we Wrocławiu
 
Marsh & McLennan Companies, Volkswagen Krotoski-Cichy Warszawa - Sponsorzy Wspierający w Warszawie
 
Deviniti - Partner Technologiczny
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes