Akademia Versum - poznaj szkolenie dla branży hair & beauty

14.12.2017 15:58  Szkolenia i Konferencje
Akademia Versum to internetowe szkolenie, które cieszy się dużą popularnością. Kurs jest łatwo dostępny i pozwala efektywnie poszerzyć wiedzę z zakresu marketingu, sprzedaży i obsługi klienta w salonach urody.

Warto także wspomnieć że Akademia Versum to partnerski projekt Versum – oprogramowania do zarządzania salonami urody, z którego korzysta ponad 21 000 użytkowników.

Oto kilka ważnych informacji na temat szkolenia.

1. Do kogo adresowany jest kurs?

Akademia Versum została stworzona z myślą o właścicielach oraz managerach salonów urody. Ze szkolenia z pewnością skorzystają także pracownicy firm z branży hair & beauty oraz osoby, które planują założenie firmy w przyszłości.

2. Czy nauka z Akademią Versum jest odpłatna?

Nie. Korzystanie z materiałów zamieszczonych na stronach Akademii Versum jest w pełni darmowe oraz pozbawione ukrytych opłat. Nie wymaga także logowania się w serwisie, ani zakładania w nim konta. Aby rozpocząć kurs, wystarczy wejść na stronę www.akademiaversum.pl i rozpocząć lekturę wybranych materiałów.

3. Czego można dowiedzieć się z kursu?

W Akademii Versum publikowane są lekcje w formie przystępnych artykułów. Zagadnienia poruszane w obrębie szkolenia podzielone zostały na sześć działów: Finanse, Marketing, Obsługa klienta, Prawo, Zarządzanie oraz Sprzedaż. Wśród tematów cieszących się największą popularnością znajdują się m.in.: „Jak promować swój salon, aby trafić w serca kobiet?”, „Sposoby radzenia sobie z trudnymi klientami” oraz „10 sposobów na przyciągnięcie klientów, czyli jak przygotować się do otwarcia salonu”.

4. Jak często publikowane są lekcje?

Nowe artykuły na stronie www.akademiaversum.pl pojawiają się zwykle raz w miesiącu. Zazwyczaj jedna lekcja wyczerpuje temat, choć zdarzają się bardzo rozbudowane zagadnienia omawiane w kilku częściach. Obecnie baza materiałów zawiera prawie sześćdziesiąt lekcji.

5. Kto jest autorem materiałów szkoleniowych?

Wykładowcami w Akademii Versum jest dwudziestu ekspertów z branży hair & beauty. Są to zarówno szkoleniowcy, jak i dziennikarze, specjaliści z zakresu prawa czy właściciele firm, które odniosły sukces. W ich gronie znalazły się takie autorytety jak Ewa Nickiel, która od ponad dwudziestu lat zarządza firmami oferującymi sprzęt spa & wellness, Anna Wydra-Nazimek – ekspertka w zakresie kosmetologii i marketingu, właścicielka prężnie działającej firmy doradzającej salonom urody oraz Marta Fiłoń – trenerka z zakresu obsługi klienta oraz sprzedaży produktów fryzjersko-kosmetycznych.

6. W jaki sposób można otrzymać informacje o nowych lekcjach?

Wystarczy zasubskrybować newsletter. Aby to zrobić, należy podać adres email w specjalnym oknie na głównej stronie szkolenia. Co ważne osoby, które udostępnią adresy skrzynek mailowych, nie muszą się bać o to, że zostaną zarzucone informacjami. Z Akademii Versum będą docierały do nich jedynie wiadomości o najświeższych materiałach szkoleniowych.

Zapraszamy do Akademii Versum!


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com
biznes