Capital Market Forum, Warszawa 2017

29.11.2017 08:43  Szkolenia i Konferencje
Inspirujące warsztaty, całodzienne debaty, międzynarodowy networking i promocja polskiego rynku kapitałowego. Już po raz drugi w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się wyjątkowe spotkanie. 30 listopada 2017 inwestorzy.tv zapraszają na Capital Market Forum.
 
Miejsce promocji idei, nawiązywania kontaktów oraz wymiany doświadczeń pomiędzy zarządzającymi biznesem a instytucjami finansowymi i inwestorami – tak podsumować można główne założenia Capital Market Forum. Tegoroczna, druga już, edycja wydarzenia poświęcona jest wsparciu i wyróżnieniu polskiego rynku kapitałowego na arenie międzynarodowej. Uczestnikami będą przedstawiciele Inwestorów, Emitentów, Domów Maklerskich, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Firm Doradczych, Banków, Instytucji Infrastrukturalnych, Mediów Ekonomicznych, Agencji IR/PR oraz Urzędów Państwowych związanych z polskim i globalnym rynkiem kapitałowym. 
 
- Podczas CMF 2017 przedstawiciele wyróżniających się spółek i instytucji podzielą się nie tylko swoją wiedzą oraz doświadczeniem, ale przedstawią także perspektywy rozwoju dla rodzimego rynku kapitałowego – mówi Artur Błasik, Prezes Zarządu inwestorzy.tv. - Przygotowane wystąpienia i panele dyskusyjne to doskonała okazja do zapoznania się z najaktualniejszymi informacjami dotyczącymi rynku kapitałowego w Polsce – dodaje.
 
Dzięki współpracy z polskimi i zagranicznymi mediami, m.in. z Dziennik Gazeta Prawna, tegoroczne wystąpienia dostępne będą w Internecie w międzynarodowych serwisach informacyjnych. Planowana jest dwujęzyczna transmisja on-line ze studia zlokalizowanego w budynku GPW. Zaproszenie do udziału w Forum przyjęli też przedstawiciele instytucji z Wielkiej Brytanii.
 
Warto przypomnieć, że już pierwsza edycja Capital Market Forum w 2016 roku okazała się sporym sukcesem. Aktywny udział w networkingu brało wówczas ponad 300 gości oraz 30 prelegentów zgromadzonych w gmachu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnicy wyjechali z wydarzenia bogatsi nie tylko o nowe kontakty i umiejętności, ale zostali też zainspirowani do rozwoju siebie i swoich biznesów.
 
II edycja Capital Market Forum odbędzie się w budynku GPW 30 listopada 2017 roku.  Partnerami wydarzenia są CDA.PL, ZORTRAX, GRUPA AZOTY, KDPW, SADKOWSKI I WSPÓLNICY, INTERFLEET, PMPG POLSKIE MEDIA, C-POWER ADVISORY, KBJ, LUG, ORIENT CAPITAL, IMS, PROMETEIA, FIDELITY INTERNATIONAL, NUNONI, POLSKI DOM MAKLERSKI, CD PROJEKT, DEAL DONE, UNIVERSAL RATINGS, HAITONG BANK, STARFUNDS, FERPAY.COM, SELFMAKER, WOLFS FUNDUSZ PRIVATE EQUITY, IZBA DOMÓW MAKLERSKICH, CENTRUM IDEI GOSPODARCZO EKONOMICZNYCH.

 
Ostatnie wejściówki na to wydarzenie oraz dokładny program dostępny na stronie eventu pod adresem:
www.capitalmarketforum.pl

Capital Market Forum 
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes