III Kongres Future & Finance nt. przyszłości rynku finansowego odbędzie się 24 X

22.10.2018 14:39  Szkolenia i Konferencje
III Kongres Future & Finance nt. przyszłości rynku finansowego odbędzie się 24 X III Kongres Future & Finance ZMID odbędzie się w środę, 24 października, z udziałem m.in. kilkunastu ekspertów z zakresu sprzedaży i dystrybucji produktów finansowych, identyfikacji ryzyk inwestycyjnych oraz unikalnych produktów finansowych - opowiedzą oni o najbliższych wyzwaniach, zmianach i rozwiązaniach dla całej branży. Agencja ISBnews jest patronem medialnym wydarzenia.

W trakcie Kongresu - który odbędzie się w Sali Notowań warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych - planowane są 3 prezentacje oraz 3 panele dyskusyjne.

Moduł 1 będzie poświęcony rolom i wyzwaniom agenta firmy inwestycyjnej.

"W ostatnim czasie dystrybutorzy produktów inwestycyjnych mierzą się z wyzwaniami i współpracą w ramach agenta firmy inwestycyjnej, domu maklerskiego, TFI lub popularnych 'family office'. W I Module przedstawimy możliwości rozwoju, jakie obecnie istnieją na polskim rynku, aby podejmując decyzję o zmianie formy współpracy lub nawiązaniu współpracy z tymi podmiotami, podejmować ją z pełną wiedzą co do korzyści i ograniczeń z nią związanych" - czytamy w informacji.

Temat Modułu 2 to głęboka rewolucja na rynku funduszy - próba odpowiedzi na pytanie: jak nie zawieść klientów w kolejnych latach?

"II moduł poświęcony jest produktom inwestycyjnym. Odpowiemy na pytania, jakie największe zalety oraz ryzyka dla dystrybutora i inwestora wiążą się klasycznymi produktami, jak fundusze inwestycyjne, obligacje oraz FIZ, a także poruszymy tematykę tych mniej znanych, jak np. condohotele. Jednym z wątków będzie także zakres możliwości i ograniczeń w inwestycjach klienta zamożnego" - zapowiada organizator.

Moduł 3 poświęcony będzie tematowi "Zyski kapitałowe jako lustrzane odbicie ryzyka".

"Inwestowanie zawsze łączy się z ryzykiem. Dlatego w III module chcemy poruszyć temat ryzyka, które jest nieodłącznym elementem każdej inwestycji. Jak pod kątem ryzyka tą samą inwestycje oceniają audytor, prawnik, dystrybutor i inwestor? Jak identyfikować ryzyka związane z inwestycją w dany instrument finansowy? W jakim stopniu można się przed tym ryzykiem zabezpieczyć? Oraz szczególnie ważne: co powinno zaniepokoić audytora i inwestorów" - wskazano w materiale.

ISBnews

 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes