Jutro w San Francisco rozpoczyna się szczyt poświęcony nowym technologiom

19.03.2018 13:35  Szkolenia i Konferencje
Jutro w San Francisco rozpoczyna się szczyt poświęcony nowym technologiom Ponad 1000 globalnych korporacji, inwestorów, dystrybutorów związanych z informatyką i przemysłem nowych technologii weźmie udział w rozpoczynającym się jutro w San Francisco w Stanach Zjednoczonych Israel Dealmakers Summit. Główne tematy tegorocznego spotkania to między innymi bezpieczeństwo cybernetyczne, technologie przemysłowe i sztuczna inteligencja.

Wśród zaproszonych gości są przedstawiciele Polski - w tym wiceminister przedsiębiorczości i technologii Tadeusz Kościński. Jednym z celów naszej obecności w tym wydarzeniu jest pokazanie, że mamy bardzo dużo do zaoferowania między innymi w dziedzinie informatyki, a także tego, jak rozwija się nasza gospodarka - powiedział wiceminister Kościński.

W środę podczas szczytu obędzie się panel "Poland's Best Kept Secret: A Global Tech and Innovation Hub" z udziałem polskiego wiceministra, który będzie na nim mówił między innymi o dobrym klimacie inwestycyjnym w Polsce. Oprócz tego, w czasie wizyty polskiej delegacji na Uniwersytecie Stanforda odbędą się dni polskie. W czwartek gościem tego wydarzenia będzie wiceminister Tadeusz Kościński.

W czasie wizyty wiceministra w Stanach Zjednoczonych mają mu towarzyszyć przedstawiciele między innymi LOT-u, Giełdy Papierów Wartościowych i Banku Gospodarstwa Krajowego. Polska delegacja ma odwiedzić takie firmy, jak Google i Tesla.
Wizyta zakończy się w piątek.

IAR

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes