Jesteś w: Strona główna » Biznes » Szkolenia i Konferencje

LIVE Debata Inwestorów: REITy – nowa forma inwestowania – 27.06, godz. 18:00

26.06.2017 10:15  Szkolenia i Konferencje
Już 27 czerwca br. w Centrum Inwestora w budynku GPW w Warszawie o godzinie 18:00, odbędzie się trzecia Debata Ekspercka Inwestorów. Do włączenia się do dyskusji zaprasza telewizja inwestorzy.tv.
 
Debaty Eksperckie Inwestorów to cykl ośmiu spotkań organizowanych w Centrum Inwestora w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Pierwsza z debat odbyła się 16 maja 2017 roku i poświęcona była rynkowi finansowemu i branży fintech.
 
– Tegoroczne Debaty Eksperckie Inwestorów to swoisty przegląd najgorętszych branż: od rynku finansowego i fintechu, przez nieruchomości, telemedycynę, aż po e-commerce czy branżę gier komputerowych. Zaproszeni eksperci zapewnią najwyższy poziom merytoryczny, a relacja audio-wideo oraz współpraca z ogólnopolskimi mediami pozwoli na dotarcie do tysięcy osób – podsumowuje nowy projekt Tomasz Krawczyk, Wiceprezes Zarządu inwestorzy.tv.
 
W każdym z planowanych spotkań udział bierze kilku prelegentów – ekspertów branżowych, w tym członków zarządów oraz kadry zarządzającej wyższego szczebla. Trzecia edycja debaty będzie poświęcona jednemu z najbardziej gorących tematów – REITom. Zapraszamy wszystkich gości uczestniczących w konferencji do aktywnego udziału w debacie, a internautom do zadawania pytań podczas bezpośredniej transmisji.
 
Udział wezmą:

Marcin Juszczyk, Członek Zarządu, Capital Park S.A.

Maciej Jacenko, Dyrektor Departamentu Rynków Kapitałowych, Haitong Bank S.A.

Kamil Cisowski, Dyrektor Zespołu Analiz i Doradztwa Inwestycyjnego w Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o.

Przemysław Andrzejak, Prezes Zarządu, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Kuba Karliński, Członek Zarządu, Magmillon Sp. z o.o.

inwestorzy.tv

Notowania GPW
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes