Ogólnopolskie spotkania przedsiębiorców z sektora MSP

01.09.2009 13:51  Szkolenia i Konferencje
Ogólnopolskie spotkania przedsiębiorców z sektora MSP
Co 2 tygodnie kilkudziesięciu przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw zbiera się w różnych miastach Polski, by uczestniczyć w Alternatywnych Spotkaniach Biznesowych.

Standardowo wieczorne warsztaty trwają dwie godziny, podczas których doświadczeni trenerzy i właściciele firm dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami. To okazja, by poznać nowych ludzi i zdobyć bardzo niecodzienne kontakty owocujące w przyszłości.

W programie zostały przewidziane zajęcia rozwijające cechy przywódcze, a także warsztaty medialne. Podczas nich uczestnicy przejdą trening występowania przed kamerą i poznają sekrety budowania własnego wizerunku.

Dowiedzą się także jak założyć, wypromować i rozwijać własne firmy. Przewidziane zostały także panele dyskusyjne i burze mózgów rozwijające kreatywne i nieszablonowe myślenie. Wystąpią także trenerzy umiejętności sprzedażowych, którzy uchylą rąbka tajemnicy najlepszych handlowców i negocjatorów.

Z inicjatywą regularnych wykładów wyszła grupa szkoleniowa Sukces PRO. Patronują nad nią takie fundacje, jak Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, czy Kamil Cebulski Business Education. Do projektu dołączyła niedawno powstała Grupa Sukcesu organizująca warsztaty dla samorządów młodzieżowych.

Aktualnie z tego projektu mogą korzystać mieszkańcy Łodzi, Wrocławia i Warszawy.

Najbliższe spotkania odbędą się 8 września o godzinie 18:00. Zapisy odbywają się przez stronę internetową http://praktykasukcesu.pl . Składka wynosi 10 złotych na pokrycie kosztów organizacji.

 

as

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes