Spotkania na szczycie, czyli konferencje w górach

26.02.2015 14:50  Szkolenia i Konferencje
Spotkania na szczycie, czyli konferencje w górach Pierwszym i kluczowym pytaniem na jakie  odpowiedzieć muszą sobie organizatorzy spotkań biznesowych jest to jakie miejsce wybrać. W naszym kraju jest wiele ciekawych destynacji konferencyjnych, choć do najpopularniejszych zdecydowanie zaliczyć można obiekty zlokalizowane na górzystym południu Polski. Tam na gości czeka bowiem nie tylko profesjonalne szkolenie, ale także wyjątkowe, zapierające dech w piersiach krajobrazy.

Polska, biorąc pod uwagę organizację eventów i spotkań branżowych to miejsce z bardzo urozmaiconą ofertą. W tym stosunkowo małym kraju znaleźć można bowiem zarówno tereny rozległych jezior, trawiaste równiny, piaszczyste nadmorskie plaże jak i malownicze góry. I to właśnie ten ostatni z wymienionych rejonów przyciąga gości biznesowych najczęściej.

Góry zajmują całą, południową część kraju, od położonych na zachodzie Sudetów, aż po Bieszczady. Najwyższym szczytem górskim są znajdujące się w Tatrach Rysy (2 499 m n.p.m.), a do najpopularniejszych obok wspomnianych już pasm należą Karkonosze, Beskidy, Pieniny oraz Góry Świętokrzyskie.

Na plus – zalety konferencji w górach


Dlaczego górskie miejscowości są tak często doceniane przez organizatorów szkoleń i konferencji? Cóż, ich podstawową zaletą jest oczywiście sama lokalizacja. Strome stoki i leśne szlaki zapewniają wiele atrakcji miłośnikom przygód i aktywnego wypoczynku. To świetna propozycja nie tylko dla turystów ale także dla osób podróżujących biznesowo, które po zakończonej konferencji mogą udać się na wspólną wycieczkę rowerową czy jazdę na nartach. Takie atrakcje to świetny pomysł na zajęcia teambuildingowe oraz imprezy integracyjne, tak bardzo popularne wśród osób z branży eventowej. Rejon górski posiada także idealne warunki do uprawiania sportów i tu zdecydowanie wyprzedza północ Polski. W górach sport uprawiać można bowiem zarówno latem jak i zimą. Narty, snowboard, piesze wycieczki czy wspinaczka to niezapomniane atrakcje, którymi raczyć można się przez okrągły rok....Więcej informacji w załącznikuMojeKonferencje.pl


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes