Jesteś w: Strona główna » Biznes » Szkolenia i Konferencje

V Forum Gospodarcze InvestExpo, 21 marca 2013 r. w Chorzowie

30.01.2013 13:45  Szkolenia i Konferencje
21 marca w Hotelu Arsenal Palace w Chorzowie odbędzie się V Forum Gospodarcze InvestExpo pod hasłem: „Smart business, smart solutions – co zrobic, żeby zarobić na innowacyjnych rozwiązaniach”. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych oraz agencja eventowa Andyhoz.

Forum zdążyło już wpisać się w kalendarium przedsięwzięć społeczno-gospodarczych, zarówno Śląska, jak i kraju. Szczyt biznesowy co roku licznie gromadzi małych i średnich przedsiębiorców, przedstawicieli administracji i samorządów gospodarczych, środowisk naukowych, akademickich, placówek badawczo-rozwojowych, oraz wszystkich tych, którzy zainteresowani są informacjami na temat możliwości pozyskania kapitału na rozwój firmy, aktualnych trendów wśród Aniołów Biznesu czy innowacyjnych rozwiązań w prowadzonej działalności gospodarczej.

Każdego roku tematyka Forum dobierana jest do aktualnych potrzeb środowiska przedsiębiorców, idealnie wpasowując się w bieżące zagadnienia ekonomiczne, finansowe czy gospodarcze, co pozwala  inicjować ogólnopolską dyskusję, w którą aktywnie angażują się, zarówno zaproszeni goście, jak i zgromadzeni uczestnicy.
W tym roku tematami przewodnimi Forum będą m.in.: Sieci Aniołów Biznesu, finansowanie innowacyjnych przedsięwzięć, energetyka, w tym Pakiet klimatyczny 3x20 oraz Inteligentne sieci energetyczne Smart Grids i Smart Metering.

Udział w Forum jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Szczegółowe informacje wraz z formularzem rejestracyjnym znajdują się na stronie: http://www.investexpo.pl/ForumGospodarcze/v-forum-gospodarcze-investexpo.html

Osoba do kontaktu: 
Emilia Zwiewka
tel. 784 087 236
emiliazwiewka@andyhoz.com

SERDECZNIE ZAPRASZAMY


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com
biznes