BM Alior Bank - Raport Futures

15.03.2019 10:41  Wiadomości giełdowe
BM Alior Bank - Raport Futures Ostatnie sesje charakteryzuje dość niska zmienność. Zarówno w stosunku do kursu odniesienia jak i w trakcie notowań zmiana wycen fw20 pozostaje znikoma. Dziś wygasa marcowa seria instrumentów pochodnych co może sprowokować wyższą amplitudę wahań.

Na wykresie dziennym w perspektywie ostatnich tygodni notowania układają się w lekko spadkowy trend. Aczkolwiek przed pogłębieniem zniżki dotychczas dobrze chroni obszar zniesienia 38,2% z wcześniejszej fali wzrostowej przy poziomie 2296 pkt. Wskaźniki AT lekko zakręcają w górę, ale nie są to jeszcze sygnały odwrotu.

Zobacz także: Warunek minimalnej liczby akcji w wezwaniu na ABC Data został spełniony

Na wykresie 60-min opisowi zostanie poddana już czerwcowa seria FW20. Na jej diagramie wczorajsza, mimo że rachityczna zwyżka, pozwoliła na górne wybicie z dotychczasowej tendencji spadkowej (domniemanego kanału). Kurs testuje opór I zniesienia Fibonacciego z całej fali spadkowej, a który przebiega przy wartości 2326 pkt. MACD podtrzymuje sygnał kupna, jednak pozostaje wciąż bardzo blisko linii sygnalnej grożąc jej przebiciem.

Na głównych giełdach zachodnich początek dnia jest lekko wzrostowy, aczkolwiek zmiana w stosunku do wczorajszego popołudnia nie jest znacząca implikując neutralny początek sesji dla FW20. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na dane o inflacji w Polsce i strefie euro oraz odczyty o produkcji przemysłowej w USA i wskaźniku nastrojów Uniw. Michigan.

FW20 w układzie dziennymFW20 w układzie 60-minutowymZobacz także:
Polska liderem produkcji przemysłowej


BM Alior Bank


Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
startupy.tv| Aleš Blahá, CheckTerra s.r.o   Aforti Holding SA, Paweł Opoka - Wiceprezes Zarządu, #250 PREZENTACJE WYNIKÓW
 

Notowania fw20
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda